Dítě v mlze Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Dítě v mlze

Únos sedmiletého chlapce od jedné základní školy zprvu vypadá jako krutý, avšak jinak ničím neobvyklý zločin. Postupující vyšetřování ovšem odhalí určité odlišnosti: únosce nekomunikuje a neklade si žádné požadavky. Dokonce udělá jindy nemyslitelné gesto – hned zpočátku odhalí svou tvář, snad na znamení výsměchu svým pronásledovatelům. Ti jej obratem identifikují a do pátrání je proti své vůli zapojen i Miko Syrový – pachatelem únosu je totiž jeho bývalý kolega Bert. Detektiv tedy stíhá detektiva, a ten je díky svým zkušenostem vždycky o krok napřed. Jeho vzkaz „bolest za bolest“ navíc hovoří víc než jasně…Kniha v českém jazyce!


Stažení Dítě v mlze zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Dítě v mlze (0.00 EUR)


Stažení Dítě v mlze zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Miko Syrový (6.)

  Žánr:
  Detektivky, Literatura česká
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (26)

  Přidat komentář

  gordon13

  23. února

  Pro mě nový autor, kniha se mi hodně líbila, styl psaní mi velice sedl, příběh vcelku netypický, pěkné!

  petrarka72

  27. ledna

  Okousané nehty a několikrát zastavený dech. Pražský western v tom nejlepším slova smyslu.

  begoni

  27. ledna

  Další Goffův "majstrštyk"!!! A Miko není žádný uplakánek,je to člověk z masa a kostí,který má srdce na pravém místě!

  sweeneytodd

  06. ledna

  Dobrá kniha, jen ten konec mě trochu zklamal.
  Velkým plusem je české prostředí. Celkově nadprůměr.

  zdenulkavac

  05. ledna

  Čtivá detektivka. Kapitoly jsou psané z pohledu detektiva i z pohledu pachatele.

  davidurban1973

  22.11.2017

  Pěkné, čtivé, uvěřitelné, reálné.
  Četl jsem většinu autorových knih, ale tady už mi občas trochu vadilo, že se z Mika Syrového stává "uplakánek", který si najednou vše strašně bere a těžce s s tím vyrovnává.
  Druhou výtku mám u první poloviny knihy, u kapitol z pohledu pachatele – od začátku víme, kdo to je, ale autor podává jeho kapitoly "tajemně a neurčitě", kdy pachatele nejmenuje, jako kdybychom ho teprve měli odhalit…

  Zoy

  12.09.2017

  Když jsem si knihu kupovala, ani jsem si neuvědomila českého autora. O to více mne překvapilo kvalita čtení. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout a v podstatě jsem ji přečetla během pár hodin. Určitě se zaměřím na další knihy od tohoto autora

  alzbeta4340

  08.09.2017

  Velmi dobře napsané, čtivé, ale podle mého mínění málo promyšlené. Okolnosti únosu jsou na dnešní dobu nepravděpodobné a motivace pachatele, proč si vybral právě tuhle rodinu, také málo prokreslená.

  Sonik1974

  05.09.2017

  Pěkná detektivka přečtená na jeden zátah. Chystám se i na další od tohoto autora.

  Mergirus

  31.08.2017

  Byla jsem skeptická, když se mi dostala do ruky detektivka od českého autora, přeci jenom mám radději zahraniční detektivky. Ale tohoto autora jsem si oblíbila, děj má spád, žádné rozvleklé popisy, a přesto si vše umíte živě představit. Vřele doporučuju.

  Sirius

  23.07.2017

  Štvanice se mi líbila sice o trochu víc, ale to nic nemění nic na tom, že Dítě v mlze je neskutečná pecka. Skvěle napsaný a především hodně silný text, který má hloubku a kopu emocí. Jeden z těch případů, kdy člověk není schopnej odsoudit pachatele, protože pro svoje chování má motivaci. Zatraceně silnou motivaci. Martin Goffa je dle mýho autor, kterej unese srovnání se zahraničními mistry pera.

  hanka175

  18.07.2017

  Výborná detektivka – souhlasím s předchozími komentáři – těším se na další 🙂

  MichalHoráček

  14.07.2017

  Další brilantní kousek od autora!!! Konečně i někdo v čechách umí psát pěkné svižné detektivky a navíc ze současnosti. Místy pěkně děsivé a napínavé, že jsem se nemohl odtrhnout od čtení a v napětí jsem očekával vývoj situace.

  Dajda

  04.07.2017

  Příjemné osvěžení v českých vodách – opravdu je znát, že autor u policie skutečně pracoval.

  encyklopedie

  24.05.2017

  ….tohle je přesně kniha na jednu kávičku a jedno vyčůrání….na bývalém poldovi, Goffovi je vidět, že dopředu ví o čem má psát….únos dítěte je vždy velké svinstvo….ale není bolest za zbytečnou smrt dítěte ještě větší peklo?
  Tohle není detektivka z MasteiMoba – Původní česká detektivka /které jsou většinou o ničem/….tohle je původní česká paráda!

  Martiiiik

  23.04.2017

  Skvělá kniha, občas mě mrazilo a umím si představit, že se takovéto hrůzy stávají nejen v knihách.. Jedna nehoda dokáže změnit život několika lidem.. Autor okamžitě putuje do Oblíbených, což hovoří za vše 🙂 doporučuji 🙂

  haski

  19.04.2017

  Potěšilo mě, že je to detektivka z českého prostředí. Vydařené dílko. Už se těším na další od autora. doporučuji

  Gibis

  11.04.2017

  Výborná česká detektivka! Napínavý, strhující a především uvěřitelný příběh. Jak souhra drobných nešťastných náhod a okolností dokáže naprosto změnit osud obyčejného člověka. S jednáním postav se nemusíte ztotožnit, ale dokážete je pochopit….protože svět není černobílé místo.

  V28

  08.04.2017

  Udělejte si playlist metalových balad z osmdesátek, šmrncněte ho Metallicou, na začátek dejte Black hole sun od Soundgarden a můžete začít číst tohle psycho. Dlouho se mi do téhle knihy nechtělo a odkládal jsem jí, ale jako už víckrát, jsem se pletl.

  jana3099

  30.03.2017

  Zajímavá zápletka, smutný příběh,ale srozumitelné čtení…..doporučuji 😉

  jahlina

  19.03.2017

  Nejprve se mi do knihy nechtělo, protože v ní jde o únos dítěte navíc ve věku mého syna. Ale nakonec jsem se do ní pustila, již jsem od autora jednu knížku četla a libila se mi. Příběh se nakonec dostane ještě do širší roviny, víc nechci prozrazovat, a to mě tedy odrovnalo. Příběh je psaný svižně, postupně se rozkrývá celá zápletka. Četlo se to samo. Takže i když jsem si pobrečela, jsem ráda, že jsem si knihu přečetla.

  DariDerek

  12.03.2017

  Nečekala bych, že mě tato kniha chytne a nepustí. Přečteno skoro na jeden zátah a musím uznat, že je to hodně dobrá česká detektivka. 🙂 Více v recenzi v záložkách.

  putpuda

  11.03.2017

  Českou literaturu nijak nevyhledávám, tato kniha se mi do rukou dostala náhodou a vůbec to nebylo špatné.
  Určitě si přečtu i další autorovu knihu 😉

  bagel

  20.02.2017

  Autor patří k mým oblíbeným a toto je zatím je nejlepší kniha. Napsaná opravdu vynikajícím způsobem.

  hs777

  03.02.2017

  Velké překvapení a asi nejlepší detektivka od českého autora, kterou jsem kdy četla. Přestože pachatel je znám od začátku, Martinu Goffovi se podaří vás celou dobu držet v napětí a děj ke konci ještě vygraduje. Doporučuji a ráda bych se dozvěděla o autorovi víc než jen jeho pseudonym.

  Foks

  30.12.2016

  Jedním slovem – pecka. Jediný minus knihy je, že je hned přečtená. Pokud by ale Goffa psal pravidelně každý rok dvě knihy, i ten by pominul. Doporučuji!