Digitální detox Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Digitální detox

Najděte v přetechnizovaném světě ztracenou vnitřní rovnováhu Kdy jste si naposledy vyšli na procházku bez chytrého zařízení? Kolik času denně strávíte zíráním do podsvícených obrazovek? Je první věcí, kterou ráno uděláte, to, že sáhnete po mobilu? A necítíte se někdy zválcovaní přetlakem informací, textovek, mailů a upozornění? Možná přišel čas, abyste si dopřáli digitální detox. Na stránkách této knihy naleznete příklady, jak digitální technologie negativně vplývají na každodenní životy nás všech, ale i rady a tipy, jak se z jejich vlivu vymanit. V žádném případě nejde o to, abyste techniku přestali používat úplně. Jen se stanete jejím pánem a začnete ji využívat efektivněji. Přehledné detoxikační plány vás provedou drobnými změnami, které můžete učinit v běžném režimu dne, i delšími pauzami, kdy si od techniky odpočinete opravdu intenzivně.Kniha v českém jazyce!


Stažení Digitální detox zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Digitální detox (0.00 EUR)


Stažení Digitální detox zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Zdraví
  Vydáno: , Computer Press (CPress)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  OndřejMergl

  01. února

  Hned na úvod zmíním, že nejsem závislý na technologiích (alespoň dle testu v začátku knihy, a to skoro vůbec), dokážu odejít z domova bez mobilu, neusínám s ním v posteli, neberu telefon do ruky ve společnosti přátel, dokážu se kdykoliv odpojit, … ale přesto trávím u obrazovek v práci i doma tolik času, aby mě zajímalo, co kniha může předat.

  Zabývá se osobním životem, pracovním prostředím, volnočasovými aktivitami i dalšími tématy. Na jednu stranu se snaží čtenáře ohromit až vystrašit čísly, fakty i příběhy o závislosti na technologiích, ale zároveň poskytuje příklady žádoucího chování a hlavně nápady na to, proč a jak si naordinovat digitální detox.

  Celá kniha tak postupně směřuje k závěrečnému vyvrcholení, ve kterém se při následování jednotlivých kroků máte od krátkých pauz dostat až ve výsledku k celému týdnu bez technologií. A pokud vás taková představa děsí, rozhodně potřebujete přečíst celou tuto knihu!