Devatero pohádek a ještě jedna od Josefa Čapka jako přívažek Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Devatero pohádek a ještě jedna od Josefa Čapka jako přívažek

Pohádky v tomto souboru patří mezi stálice základního fondu literatury pro děti společně s kouzelnými ilustracemi Josefa Čapka.
Známé pohádky – Velká kočičí pohádka, Pohádka psí, Pohádka ptačí, První loupežnická pohádka, Pohádka vodnická, Druhá loupežnická pohádka, Pohádka tulácká, Velká policejní pohádka, Pohádka pošťácká a Velká pohádka doktorská – jistě potěší malé i ty starší čtenáře.Kniha v českém jazyce!


Stažení Devatero pohádek a ještě jedna od Josefa Čapka jako přívažek zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Devatero pohádek a ještě jedna od Josefa Čapka jako přívažek (0.00 EUR)


Stažení Devatero pohádek a ještě jedna od Josefa Čapka jako přívažek zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Pro děti a mládež, Pohádky
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (64)

  Přidat komentář

  Stolda

  18. února

  Tak se mi tak přihodilo, že i já jsem se k této knize dostal- díky mé ženě, která má u svých rodičů zázračnou truhlu, kde najdete jakékoli poklady naší literatury. Pohádku o černokněžníkovi, co spolkl pecku ze švestky jsem poslouchal, když ji četla nemocné vnučce a tak se smály, že jsem neodolal a poté, co obě holky usnuly nad nedotčenou pohádkou jsem potichu zhasl lampu a pohádku si dočetl vedle v pokoji – přiznám, že nejen pohádku, ale když dnes odpoledne obě holky odjely, zašil jsem se s těmito pohádkami před celým světem a bylo to opravdu velice poklidné a milé nedělní odpoledne . A přiznám se, že jsem se i kolikrát zasmál, jen mi chybělo jedno – přeci jen, když to čte babička a já jen s vnoučaty poslouchám, je to o moc příjemnější- přeci jen ty babičky to čtení zvládají a jejich změny hlasu při čtení jsou nenahraditelné. Už moje babička to uměla famózně a moje žena je v tomto naprostý profík.

  dagmar7365

  07. února

  Klasika, kterou je radost číst, neboť Karel Čapek si uměl tak nádherně hrát s českým jazykem, je to studnice synonym a přirovnání. Pravý poklad českého jazyka.

  Jelen51

  05. února

  Super pohádky, chytře napsané a neuvěřitelná slovní zásoba. Jsem ráda, že jsem je konečně dočetla a určitě si je ještě někdy přečtu

  venora

  18. ledna

  krásná vzpomínka na dětství. určitě mohu jen doporučit!

  vendysantos

  30.12.2017

  Přímo mistrovské dílo, páni Čapkové. Tolik slovní zásoby a synonym, velmi podařené a vtipné pohádky, nejen pro děti.

  Michalka98

  25.12.2017

  Moc pěkné pohádky, doporučila bych je však spíše starším dětem. Čapek opět použil nádherný jazyk a ukázal, jak je čeština rozmanitá. Moc se mi líbilo, že se děti nenásilnou formou seznámí se slovy z několika oborů či poznají zákonitosti přírody.

  sarka45

  11.12.2017

  Můj milovaný Karel Čapek s jeho neuvěřitelně bohatým jazykem a dětskou fantazií. Nádhera.

  alef

  27.11.2017

  Devatero pohádek, které dětem vysvětlí spoustu jevů, se kterými se
  mohou v životě setkat, tak třeba např. listovní tajemství, … taky dětem objasní nejrůznější termíny … z profese pošťácké, řemesla vodnického i zlodějského 🙂 … a vyloží některé zákonitosti … z říše kočičí a psí 🙂 … to vše samozřejmě okořeněné milým a vstřícným humorem 🙂 … mám Vás ráda, pane Čapku :-).

  Veggi

  20.11.2017

  Já mám pana Čapka velmi ráda, ale ty jeho pohádky, ty mi k srdci nepřirostly. Úplně se to stydím napsat, protože zde je to samý pochvalný komentář, ale mě se bohužel příliš nelíbí. Nemám ráda "moderní pohádky", kde jsou vodníci a automobily v jednom příběhu, také mě tahá za uši ten jazyk, který je plný podivných slov (paní králová, místo královna atd.).

  RHorse

  06.11.2017

  Úžasná knížka, zbožňuju Čapka a jeho styl psaní! Nevím jistě jestli si ty pohádky užívají více děti, nebo dospělí, skoro bych se přikláněla k dospělým. Teď jenom marně vzpomínám, kdy jsme některé pohádky slyšela jako dítě, protože některé jsem znala skoro slovo od slova, ale přitom si nedokážu vybavit, že by mi je někdo četl…

  Kačkaknihomol

  27.10.2017

  Pohádky, které prostě nikdy neomrzí. Při každé pohádce se prostě budete usmívat jako idioti, nejspíš se dostaví i vzpomínání na dávné doby, kdy jste koukali na Včelí medvídky, ve vyhřáté postýlce plné plyšáku a s hrníčkem v ruce. Škoda jen je, že se animované pohádky horší, třeba takový Večerníček, se kterým to jde od desíti k pěti!
  Ale zpátky ke knize. Karel Čapek je jedním z nejlepších českých spisovatelů, hlavně ta jeho úžasná slovní zásoba, o které se můžete přesvědčit ve všech těch roztomilých "nadávkách", kterých v jedné větě dokáže nashromáždit i deset.

  Kabátice

  21.08.2017

  Naprosto skvělá kniha, která pobaví děti i dospělé. A ta slovní zásoba!!! 🙂

  OldřichHanton

  08.08.2017

  Opravdu velká pohádková klasika. Četl jsem ji sice poprvé, přesto jsem skoro všechny pohádky, hlavně z různých televizních adaptací, znal. Potěšilo mě, že ač jsou samozřejmě určeny hlavně pro děti, v každé z nich si něco najde i dospělý čtenář.

  Elis1528

  05.08.2017

  Kniha, která v dětství neomrzí, všechny pohádky jsou krásně napsané i se zasmějete. Další z knih, která mi ukázala cestu k mé čtenářské vášni.

  dee7

  20.07.2017

  Při čtení Pohádky doktorské jsem si neustále pobrukovala: "Pod dubem, za dubem tam si na tě počíháme. Pod dubem, za dubem tam tě voškubem!" (Lotrando a Zubejda).
  Děkuji za krásný výlet zpět do dětství, mistře Čapku!

  Morgause

  17.05.2017

  Jsem moc ráda, že jsem se k této knize dostala, byť až teď, kdy jsem už daleko přesáhla věk průměrného čtenáře pohádek! Čapek měl nejen úžasnou fantazii, ale také uměl svá vyprávění podat nádherným, milým a nevtíravým způsobem. Zejména si cením jeho perfektního smyslu pro jazyk a neskutečné slovní zásoby, kterou zdárně využíval k formování mnoha slovních hříček, nad kterými se neusmějí jen děti, ale i dospělí.

  EvikU.

  07.04.2017

  Pohádky jsou Karlu Čapkovi líp. Nebo, že by mě víc bavily pohádky? Ať tak či onak, tahle kniha povinný četby mi nevadila.

  mazlak

  02.04.2017

  Změna žánru občas neuškodí a proč se tedy nevrátit do dětských let spolu s pohádkou. Tady jich je spousta. Moc mě překvapilo, kolik z nich již bylo i zfilmováno. Autor nezklamal. Psal úžasná dramata i krásné pohádky.

  Richelle

  06.03.2017

  Přesně takové pohádky budu jednou číst dětem před spaním. Krásné čtení, které se cení.

  dancadragneel

  06.03.2017

  Překrásné pohádky, které snad musí znát každý. Prostě klasika…

  Adamino

  20.02.2017

  Jojo no klasika…je to dobré 😀

  martas006

  06.02.2017

  Četla jsem ji u babičky na prázdninách, moc pěkné pohádky.

  lenulitah

  06.02.2017

  Skvělá kniha, jak jinak. Předčítala jsem dceři a jí se líbila také. Jen se mi zdá, že dnešní děti ty pohádky až tak moc neocení, protože spoustě slov a slovních obratů už nebudou rozumět..

  NiNo

  19.01.2017

  Klasický Karel Čapek – příběhy pro děti, které ale mají v sobě dostatek schovaných narážek, jazykových obratů a břitkých postřehů, aby pobavila i rodiče, a její čtení dětem večer před spaním se tak nestalo jen nudnou povinností, ale opravdovou radostí.

  angloumene

  12.01.2017

  Osobně mě nejvíce zaujala Pohádka o zdvořilém loupežníkovi, protože dohromady s pohádkou o Zubejdě představují základ pro filmovou adaptaci Lotranda a Zubejdy.
  Na druhou stranu mají ale přece i méně zajímavá povolání, než jsou loupežníci nebo princezny právo na vlastní pohádku a tak se setkáváme ještě s řadou dalších, snad vždy milých a úsměvných příběhů, které zaujmou asi každé dítě i kdejakého dospělého.

  iva.gracova

  11.01.2017

  To je tak krasna kniha!!! Mam vydani, ktere je stejne stare jako ja… 30 let a ted ji ctu svemu synovi, ktery jeste nerozumi presne tomu, co to povidam, ma 4 mesice… ale verte mi, ze se usmiva…, a ja jsem stastna, protoze mu ji budu cist zase az bude o kousek starsi… On kolikrat uz spinka a ja musim docist rozectenou pohadku, a pak mu ji ctu zase od mista, kde jsme skoncili, abych ho nepripravila o konec

  LuthyLaura

  26.12.2016

  Nádherná, přímo srdcová záležitost.

  Klárai

  21.12.2016

  Kniha, ke které se člověk i v dospělosti rád vrací.

  slaska77

  02.11.2016

  Knížka se dětem i mně velmi líbila, má svoje kouzlo i po 100 letech a k některým pohádkám se rádi vracíme – jednoznačným favoritem je Velká policejní pohádka, když už ne celou knížku, tak aspoň tuhle určitě nemůžete minout-)

  sgjoli

  21.08.2016

  Pohádky obecně mám moc ráda a Devatero pohádek mám obzvlášť v oblibě, protože jsou to pohádky netradiční, neobvyklé, s netypickými hlavními hrdiny a zároveň jsou milé, úsměvné, velmi inteligentní a pohladí po duši. Toto můžu číst pořád dokola a stejně se to neomrzí! 🙂