Děti paranoie Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Děti paranoie

Od svých osmnácti let Joseph vraždil lidi kvůli něčemu, čemu věřil, ale co tak docela nechápal. Tato Válka trvá věky, ukrývá se ve stínech, řídí se přísnými pravidly a bojují v ní proti sobě dvě naprosto odlišné strany: dobro a zlo. Jen se neví, která je která. Vojáci této Války se skrývají mezi obyčejnými lidmi a jejich činy jsou vydávány za nehody nebo akty náhodného násilí, takže nic netušící normální lidé si ani neuvědomují brutalitu, kterou mají na očích. Zabíjení lidí je to jediné, co kdy Joseph poznal, a ve svém oboru patří k nejlepším. Když se mu však jeden úkol nepodaří splnit, pošlou ho jeho nadřízení za trest na smrtelně nebezpečnou misi. Joseph se při ní seznámí s Marií a jeho krvavé poslání poprvé v životě ustupuje do pozadí.

zdroj: www.legie.info
Kniha v českém jazyce!


Stažení Děti paranoie zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Děti paranoie (0.00 EUR)


Stažení Děti paranoie zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Děti paranoie (1.)

  Originální název:

  Children of Paranoia (2011)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Thrillery
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (26)

  Přidat komentář

  Lentylka

  22. února

  Knížka byla perfektní na to že stála 19kč. Hezky se četla a byla hrozně moc napínavá.

  jana.salasova

  27.11.2017

  První kniha po XY letech. Stála mě pouhých 19Kč, takže jsem od ní ani nic nečekala. Ale opravdu se mi líbila a moc mě bavila. Doporučuji.

  ElyLio

  10.10.2017

  Jedním dechem přečtená kniha.
  Neustále pokračující válka, kde není vítězů ani poražených. Když už si myslíte, že je všechno idylické, přijde ta největší rána. Boj o vlastní přežití, boj o vlastní rodinu…

  Panpatejl

  13.09.2017

  Paranoidní mládež, aneb jak to dopadá, když se nejde na potrat. To se takhle rebelující sedmnáctka rozhodne nechat si v sobě dozrát parazita i za cenu doživotního pronásledování největší, nejschopnější a hlavně úplně nejtajnější organizací na světě. Tedy vlastně dvěma. Který se spolu od nepaměti mydlej hlava nehlava. A nikdo vlastně neví proč. No proč ne. Když se nad to čtenář povznese čeká ho čtivá a odsejpající zápletka. Jen se trochu hrozím toho, jak si s nezodpovězenými otázkami o tajemné válce (a že jich je) poradí autor v dalších dílech. Mám totiž trochu strach, že místo odpovědí z dalších dílů vyteče jen umě tvarovaný průjem. Držím ale panu Shanemu palce ať svou stolici udrží pevnou.

  Kikimora

  04.09.2017

  Zas jsem, jako každý měsíc, zavítal do nedalekého obchodu levných knih. Byl to normální, všední den, tak jsem neočekával nic závratného. Najednou…"19 Kč ???!!" I kdyby kniha stála 50, 100, dal bych za ní i 250 Kč….
  Kniha se četla sama, příběh byl ze začátku trochu pomalý a než jsem se dostal do fáze "začtení", tak jsem asi 3x musel číst prvních pár stránek znova, pak už to šlo samo a knihu jsem během pár dní přečetl vysedáváním v metru, vlaku i doma u televize. U knihy se dalo pár věcí během čtení předpovídat, ale zážitek to byl super a jestli takových budu mít víc za knihy z Levných knih, tak jsem začnu chodit častěji. Za mě plný počet!

  denisa7400

  02.07.2017

  Přečteno za dva dny, napínavé od začátku do konce a hlavně, za 29,- v levné knize

  groula

  16.04.2017

  Husté. Za 29 peněz v levných knihách a takováhle jízda.
  Nedalo se od toho odtrhnout.
  A ten konec…
  Masakr

  stolbice

  14.04.2017

  Páni! Musím uznat, že to bylo něco a vážně mě mrzí, že se u nás nevydaly další díly. Moc se mi do toho nechtělo, ale jakmile jsem začala číst, nemohla jsem přestat. Konec jsem tušila, nechtěla jsem to číst a proto jsem knihu odkládala, ale bylo to nevyhnutelné. Je tam pár věcí, které nedávaly tak úplně smysl, ale jinak je to jízda, můžu doporučit.

  Mark.

  26.01.2017

  Z této knihy jsme měla skoro depky. Naprosto mě to vzalo a nedokázala jsem na hlavní postavy přestat myslet. Místy nebyla napsaná úplně nejlépe, ale v kontextu, když vezmu v potaz děj … není co vytknout. Komentář píšu až po dvou týdnech, a pořád mi to vrtá v hlavě. A to jsem ji chtěla vrátit bez přečtení, jak se říká: "nesuď knihu podle obalu". Raději nesoudit ani podle anotace na zadní straně a hned začít číst.
  Netuší někdo zda opravdu nebudou u nás vydávat ty další dva díly? Já v to doufám, že to přehodnotí, když chtějí natočit film.

  domino1701

  24.01.2017

  Od téhle knížky jsem popravdě nic moc nečekala, ale byla jsem velice mile překvapena. Kniha je psána formou deníku,takže zrovna dobře zapadá do letošní čtenářské výzvy. Jedna z mála knížek, která mě rozbrečela. Doufám, že se dočkám dalších dvou dílů.

  PETERYY

  13.01.2017

  Pomalý rozjezd, ale od 2/3 to začíná být drama u kterého jsem se nenudil.

  Radzha

  10.01.2017

  Nenadchne ani neurazí.
  Téma je zajímavé, ale že by to bylo reálné v budoucnosti? To si nemyslím. Byly pasáže, kdy jsem hltal stránku za stránkou, ale někdy dlouhé pasáže, které jsem se nutil číst a knížka i delší dobu ležela na poličce.
  Takže pro vyplnění volné času postačí, člověk nelituje, že si ji koupil a přečetl, ale ke knížce se už asi nevrátím.

  david0948

  01.12.2016

  Tahle kniha má rychlý náběh už od začátku a to se mi moc líbilo.Nemusíte se nutit do čtení a čekat až NĚCO příjde.Tady to NĚCO nastoupí hned.Pro někoho samozřejmě nemusí být tento nástup po chuti,ale aspoň víte že je to ta pravá kniha.A zůstane jí až do samého konce,který vás překvapí ještě o to víc než je čtenář zvyklý.Hotovo basta.Víc neřeknu ani za zlatý prase :-)Pořídit a dočíst.Děkuji 🙂

  Mátová

  28.11.2016

  Za mě výborný začátek trilogie. Válka která nedává smysl včetně daných pravidel podle mě bude vysvětlena později, to PROČ je tam všude mezi řádky, navíc probíhá na bázi čisté osobní nenávisti a staví na lásce k bližním, touze po pomstě. Ten koncept sám o sobě je velmi zajímavý (ani bych se nedivila, kdyby někde nahoře seděli dva pošahaný miliardáři a hráli lidské šachy, protože je to prostě baví…).
  Neříkám, že jsem občas nepřimhouřila oko, byly momenty, kdy jsem si říkala "Ale fakt?" jenže v celkovém dojmu se to prostě ztratilo. Samotný způsob psaní se mi hodně líbil – deníkové zápisky a pohled hlavní postavy sám na sebe, do minulosti, jeho pochybnosti, atd. A konec byl… wow!
  A co mě hodně zaujalo, byla symbolika jmen – Joseph, Marie, Christopher Jude… nějak mi to nepřipadá náhodné…
  Ale hvězda dolů za českou redakci, hlavně za opakujcí se slova v množství větším než malém, člověk má pocit, že za chvíli začne koktat. Tohle jsou věci, které jdou snadno upravit v angličtině tolik nevadí, ale v češtině prostě ano. Lecos překousnu, ale tady mi to vadilo hodně.
  Nezbývá než doufat, že někdo vydá další dva díly (i když o tom začínám pochybovat, vzhledem k tomu, že i ten první skončil v Levných knihách).

  daniela58

  24.11.2016

  Knihu jsem koupila za 29 korun v levných knihách..Upřímně.Lepší kup jsem ještě nikdy neudělala! 😀 Super nápad na knihu,jen mě mrzí,že u nás nejsou další díly.A ten konec?Ten byl neuvěřitelný!

  olle3

  12.11.2016

  Nevíte někdo, jestli se chystá překlad dalších dvou dílů?

  Beky

  12.11.2016

  Zajímavý námět děje … Paranoia … Vcelku čtivé, zajímavý konec.

  Madlenkačte

  15.10.2016

  Bylo to super, moc doporučuji všem 🙂

  Laf

  28.08.2016

  Z této knihy mám docela smíšené pocity. Štve mě, že vlastně ani po přečtení poslední stránky nevím, proč proti sobě bojovali. Celá kniha je jenom o útěku, přestože se není kde schovat před ostatními. Kdyby celá kniha byla taková dramatická, jako se to podařilo na konci, rozhodně bych to viděla na vyšší hodnocení, ale kvůli vleklejšímu začátku a tomu, že v půlce jsem měla chuť knihu odložit, dávám knize průměrné hodnocení.

  Danah

  21.08.2016

  Nejdřív jsem byla trochu zklamaná z toho, že příběh se vážně vyvinul jen v útěk z války kvůli lásce, prostě jakoby o lásce muselo být úplně všechno. O moc raději bych třeba četla jen o Joeovi a jeho misích, nebo podstatě války, kterou vedou, ale nakonec se to nějak usadilo a mě přestal útěk s těhotnou láskou připadat jako takové klišé, jakým by to asi bylo bez všech těch akčních scén, které při spisovatelově dobrém stylu psaní působily patřičně dramaticky. Nakonec jsem si tedy knihu docela užila, nejvíce mě ale přesto bavil samotný začátek, přátelské scény s jeho dvěma společníky jsem si užívala, jak nejvíce to šlo, ale konec byl taky něco.

  DajaF

  30.06.2014

  Ten konec byl ale masakr

  Bee

  31.01.2014

  Tahle kniha se mi opravdu těžce hodnotí, protože si nejsem jistá, co si o tom vlastně myslím. Celou dobu mě zarážel fakt, že lidi opravdu bojují, i když vlastně vůbec netuší proč a za jakým cílem. Nehledě na to, jak rekrutují své budoucí "vojáky" mladé a manipulují s jejich myslí. Ale když jsem se do toho dostala, bavilo mě to. Nikdy jsem nevěděla, na čem vlastně jsem a co můžu očekávat v příštím okamžiku a ten konec mě fakt rozsekal.

  olle3

  25.10.2013

  Nechápu špatná hodnocení. Nic extra jsem nečekal, ale kniha mě překvapila. Až na dvě nebo tři slabší místa si udržela mou pozornost a obzvlášť dramatický konec mne šokoval.

  ciniminisek

  04.08.2013

  Proč, dobrý příběh je napsaný tak, že to číst prostě nejde? Rozjelo se to pořádně až od stopadesátý stránky a pak bum…..
  Když si konečně hlavního hrdinu oblíbím a samotný děj mě zajímá, tak je padne tak nečekaný a smutný konec. Na další díl to asi nevidím, ale musím aspoň pochválit obálku. Na chlapa to je napsané celkem dobře, jen samotný styl "deníkový" styl, mi moc nesedl.

  Omy

  21.05.2013

  Líbilo se mi to.. až na dvě věci, které prostě nepřekousnu.
  Za 1. – to tomu opravdu všichni do jednoho uvěřili? Dva chlapíci, které v životě neviděli si to k nim nakráčí, řeknou jim o nějaké pošahané válce, o které do teď nevěděli a oni jim to prostě uvěří? Jen tak? A první otázka je, kdy můžou začít.. zabíjet?
  A za 2. – při válce se určitě budou vymýšlet taková nesmyslná pravidla jako že dítě, co se narodí páru, kterému je pod 18, připadne druhé straně. To mi přijde jako jedna velká hovadina, na které je ale bohužel postavený celý příběh.

  gassha

  23.03.2013

  Dobrý den,

  ráda bych se zeptala, zda nevíte, jestli se jedná pouze o jednu knihu, nebo to bude série?
  Bohužel se mi k tomu nepodařilo sehnat žádné info.

  Díky 🙂