Deset plus jeden Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Deset plus jeden

Steve Carella a jeho spolupracovníci z 87. revíru řeší případ osmi postupně stejně provedených vražd a dvou zabití, přičemž dosti pozdě zjišťují, že všichni až dosud zavraždění účinkovali před lety, v době, kdy se USA chystaly ke vstupu do druhé světové války, na univerzitním ochotnickém představení a že vrahem by mohl být někdejší válečný odstřelovač.
Napínavý, přesvědčivě motivovaný příběh přináší i tentokrát překvapivé rozřešení.Kniha v českém jazyce!


Stažení Deset plus jeden zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Deset plus jeden (0.00 EUR)


Stažení Deset plus jeden zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  87. revír (17.)

  Originální název:

  Ten plus One (1962)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  soukroma

  01. února

  Případy 87. revíru jsou vždy absolutní sázkou na jistotu, ať jsou starší nebo mladší. Tenhle byl docela mimořádný a trochu připomněl, odkud se berou náměty třeba severské současné krimi – pomsta za staré křivdy, zde v podobě smrtící kulky, na rozdíl od seveřanů, kteří dnes rádi oběti nechutně mučí a pak je teprve nechají skapat.
  Sériové vraždy s nakonec odhaleným motivem vypadají na někoho duševně narušeného, ale nakonec i pachatel k tomu přistoupil rozumně, chtěl si chránit vlastní kůži, a tím svůj prvotní záměr vlastně dokonale popřel. Prostě jako ze života.
  Humor, filosofie, napětí, skvělé dialogy, parádně vykreslení policisté i civilisté, skvělý koktejl pro jakoukoli příležitost. Bez debat 100%.

  moničina

  18.04.2017

  Videla som to aj sfilmované vo francúzskom filme.

  Jack93

  02.07.2016

  Vše začalo v červenci 2009. Tehdy jsem v Levných knihách na Novodvorské objevil Eda McBaina, brožovaná vydání knih Dej mládencům ruku jako lopatu a Překupník. Protože mě zaujaly samotné obálky, formát knih i obsah, rozhodl jsem si je koupit. Tak začala moje láska k 87. revíru, která vyvrcholila v první červencový den roku 2016. Bylo to krásných 7 let, během kterých jsem přečetl celou sérii o tom nejlepším pátracím oddělení ze zlého, velkého města jménem Isola, jehož skutečným předobrazem je New York. Sedm let, během kterých jsem zhltal všech 55 příběhů o 87. revíru v čele s doslova nesmrtelným Stevem Carellou a nejlepším padouchem všech dob, Hluchým.

  Je to drsný svět, resp. město, v němž se Steve Carella, Meyer Meyer, Andy Parker, poručík Byrnes, Bert Kling, Arthur Brown, Hal Willis, Cotton Hawes, Miscolo a další nacházejí. Jsou to přímočaré detektivky, ve kterých není nouze o nečekané zvraty, ale které netrpí žádnou překombinovaností.

  Líbí se mi, že první příběhy se odehrávají několik let po druhé světové válce, na kterou se také několikrát odkazuje, zatímco v posledních dílech se objevuje zmínka o počítačové hře GTA. Série 87. revír "žila" v letech 1956 až 2005, ale postavy zestárly jen o pár let.

  Deset plus jeden pro mě představovalo velké finále. Byl to strhující příběh, kde snad v každé kapitole někdo zemřel. Lepší rozloučení s celou sérií jsem si nemohl přát. Nechci znít morbidně, ale čím víc vražd v detektivkách, tím lepší.

  Od McBaina si dám na chvíli přestávku, ale vím jistě, že k 87. sérii se jednou vrátím. A přečtu si ji pěkně od začátku do konce, takto jsem totiž četl vše na přeskáčku. Sečteno, podtrženo – McBaine, díky za vše! Byla to strhující, sedm let trvající jízda!

  P. S.
  Posledního McBaina jsem přečetl při čekání na koncert Lucie v průběhu několika málo hodin. Díky tomu mi čekání hodně rychle uteklo, snad nejvíc v životě. Je to taková má tradice vzít si McBaina při čekání na koncert v Edenu. To samé jsem udělal i 24. června 2013, když zde hrál Bon Jovi. Jenže vzhledem k tomu, že celej den pršelo, nepřečetl jsem ani řádku a po koncertě jsem zjistil, že se mi kniha promočila… O tři roky později už naštěstí pálilo sluníčko… Takže až půjdu příští do Edenu na koncert, zase si vezmu Carellu s sebou!

  ThomasRuhe

  26.03.2016

  I zde jsou nejsilnější částí příběhu rutinní vyšetřovací metody. Společné úvahy o případu mezi Carellou a Meyerem, výslechy svědků, z nichž mnozí jsou podivné existence , řada omylů a nedorozumění. Z tohoto pohledu je zlatým hřebem rozhovor Carelly s detektivy Monoghanem a Monroem.Celkově je tento díl klasickým McBainovým standardem.

  mirunda

  11.09.2015

  Po dlouhé době jsem vzala do ruky MCBainovku a moc mne nenadchla. Asi si dám na další dobu zase pauzu.

  Silverdiamond

  04.01.2015

  …’ve městě řádí šílený odstřelovač a detektivům se dlouho nedaří přijít na to, ‘jestli je výběr zabitých obětí náhodný, ‘nebo spolu mají něco společného… ‘ve chvíli kdy se dostanou k seznamu účinkujících ve dvacet let starém školním divadelním představení, ‘šest osob z jedenácti uvedených herců je již po smrti a to navíc všechny shodně – střelou stejné ráže do hlavy… ‘není tedy pochyb o tom, ‘že šílený střelec má políčeno na zbylých pět osob ze seznamu, ‘pokud ovšem nemá vraždy na svědomí sám někdo z nich… ‘jaký je skutečný motiv odtřelovače nakonec vypátrá detektiv Carella a Meyer… ‘jako fanda McBaina dávám opět *****