Děravé sítě Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Děravé sítě

Jaroslav Mahulena je internista a typický „single“. Nedávno opustil funkci primáře oddělení a zůstal zde pracovat jako řadový sekundář. O víkendu na chalupě zabloudí venku, zvrtne si nohu a zdá se, že zmrzne. Naštěstí ho zachrání soused. Vrátí se do Prahy a každodenní stereotyp naruší předvolání zpět do Jizerských hor, chalupa byla totiž nejspíš vykradena. Když se chce na místě přesvědčit, je omráčen. Uprchlý vězeň se nakonec zmocní jeho dokladů, auta i klíčů, nechá ho osudu a vydá se do Prahy vykrást jeho byt. Mahulena je znovu na pokraji smrti a stejně jako vždy předtím z „děravých sítí osudu“ unikne. Je převezen do nemocnice, má na celý úsek od vstupu do chalupy amnézii. Rychle se vzpamatovává, ale začíná další boj o vlastní existenci. Jeho auto, kterým se uprchlý vězeň snažil dostat do Prahy, totiž havarovalo a shořelo. Vyšetřovatelům se zdá nepochybné, že ho řídil Jaroslav Mahulena, a tak případ uzavřou s tím, že je prohlášen za mrtvého. Tím se začíná odvíjet rychlý řetězec absurdních událostí. Jak obstojí v kafkovském světě?Kniha v českém jazyce!


Stažení Děravé sítě zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Děravé sítě (0.00 EUR)


Stažení Děravé sítě zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Detektivky, Literatura česká
  Vydáno: , Baronet
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  ViolettaCh.

  26.01.2017

  Čistě oddechová, nenáročná knížka. Ač mám – snad právě pro tu oddechovost – ráda detektivky pana Cimického, tak ty jeho společenské romány jako je tento mě nikdy příliš nenadchly. Je sice příjemné, když tu a tam problesknou nějaké staré vzpomínky hrdiny knížky, ale čeho je moc, toho je příliš. Navíc jednání hlavního hrdiny, lékaře, tedy osoby VŠ vzdělané, poté, co se probral v nemocnici, se mi zdá opravdu naivní a podivné. Zápletka byla taková slabší, vlastně dohromady nijaká, závěr prakticky žádný. No nevím, nevím, je to tentokrát maximálně na 2 hvězdičky.

  orinka3

  18.02.2015

  Obrovské překvapení. Vůbec jsem nečekala, že vlastně půjde o literaturu faktu, navíc tak otevřenou a přesnou. Čím dál jsem postupovala v knize, tím víc jsem si připomínala to, co mě před pár lety trápilo a mám tedy potrvrzené, že jsem se nemýlila. Panu Cimickému věřím každé slovo, mluví mi z duše. Příběh lékaře do pozadí zatlačuje skutečnost, ze které není úniku a ani není naděje na nápravu. Ano, přesně tak to u nás chodí. Happy end se nekoná, oběť v byrokratickém bludišti žádné zastání nemá. Ano, přesně tak se dnes k sobě lidi chovají, padly zábrany a všemu dnes velí peníze a touha mít jich ještě víc. Kvalifikovaný rozbor naší společnosti. Dávám 5 hvězdiček a autorovi děkuji.

  pagac17

  17.08.2014

  Výborná kniha od Jana Cimického. Celá kniha se točí okolo internisty Jaroslava Mahuleny. Začátek popisuje jeho zabloudění za sněhové vánice a jeho vysvobození sousedem. Pak další obsah knihy líčí pracovn prostředí Jaroslava Mahuleny v nemocnici, kde byl přimářem. Po odstoupení je pronálsledován svým nástupcem, který mu závidí jeho dřívější úspěchy. Zajímavě líčí autor současné problémy lékařů, sester a celé mediciny. Z toho by si měli vzít ponaučení současní politici. Závěr knihy je napínavý. Doktor Mahulena je přepaden při kontrole své chaty v jizerských horách uprchlým vězněm v Valdic. V nemocnici v Liberci je zachráněn. Před tím pachatel má havarii s jeho vozem. Po havarii zahyne a vůz shoří. Policie se domnívá, že uhořelým je doktor Mahulena. Nakonec je prohlášen za mrtvého a pochován. Pak nastává anabaze doktora Mahuleny, aby získal svoji novou identitu. Zde prokazuje autor byrokracii v našem státě. Celý příběh končí . Není všechno jenom sen? Není skutečně dávno mrtvý? V jaké světě vůbec žije? A na čem opravdu záleží.

  alnahu

  28.03.2012

  Pan Cimický v této knize výborně popsal,až skoro neuvěřitelný příběh o ztrátě identity.Hrůza – nechtěla bych prožít to co doktor Mahulena v této knize.