Démonova kletba Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Démonova kletba

Bojovník. Zrádce. Netvor. Od narození dostával Malus Temná čepel nejdůležitější lekci společnosti temných elfů – co nemáš rád, udělej ostatním dřív, než to oni stihnou provést tobě. I v záludném Naggarothu se Malus brzy stane neblaze proslulým pro svou bezcitnou a zlovolnou povahu, je mimořádně krutý i podle značně volných standartů temných elfů. Když se mu podaří ukrást mocný magický artefakt, který ho má dovést k tajné moci ukryté hluboko v děsivých Pustinách Chaosu, vydává se se svou družinou za znovuzískáním moci a vlivu… První kniha ságy posouvající drsný svět Warhammeru na ještě ponuřejší úroveň.Kniha v českém jazyce!


Stažení Démonova kletba zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Démonova kletba (0.00 EUR)


Stažení Démonova kletba zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Warhammer – Malus Temná čepel (1.)

  Originální název:

  The Daemon’s Curse (2005)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Polaris
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  nikol0783

  02. února

  Překvapilo mě, že k ději komixu se kniha dostává téměř až na svém konci, nicméně dění předtím není rozhodně žádná "vata". Malus Temná čepel je perfektně propracovaný antihrdina, u kterého se budete nenávidět za to, že ho vlastně máte rádi.

  Miro.slav

  05.10.2017

  Úprimne sa priznám, že knihy o elfoch ma nikdy veľmi nebrali. Keď som ale siahol po ságe o ich temnejších bratrancoch, konkrétne po temnom elfovi Malusovi, stali sa z temných elfov takmer hneď moji obľúbenci. Teda nie, že by som si s nimi vedel predstaviť posedenie pri jednom stole, ale majú charizmu (aspoň Malus Darkblade). Už hneď úvodná scéna bola dychberúca a Malus sa nielen vďaka nej, ale počas celej knihy, ukázal ako svojská postava, ktorú som si obľúbil. Odporúčam všetkým.

  Etule

  11.10.2016

  Mám lehkou úchylku na temné elfy. Je pravda, že jsem přečetla "jen" Drizzta, takže nemám moc s čím porovnávat, ale nevadí.
  Kniha se mi opravdu líbila právě proto, že byl Malus tak temný a podlý a zlý a zákeřný a nemilosrdný a necitlivý. No víc už mě toho asi nenapadne. 😀
  Drizzta miluju, protože je to prostě úžasná postava, ale není to "temný elf". Jsem ráda, že jsem si mohla přečíst i knihu, kde hlavní postavu je temný elf. Protože přesně takhle si temné elfy představuji. :3

  BaSiNi

  13.01.2013

  Po filmech pán prstenů je většina lidí přesvědčena že elfové jsou hodní a milý v této knize je ukázán opak i mezi elfi jsou krutí maniakální zvrhlíci!!! O to je tato kniha zajímavější!! čte se jedním dechem a ukáže čtenáří jací jou temní elfové!!! Doporučuji