Dělat těžké věci Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Dělat těžké věci

Vzpoura teenagerů proti nízkým očekáváním.

Bratři Harrisové povzbuzují mladé čtenáře, aby se v životě nepouštěli snadnou cestou, aby přijali zodpovědnost a aktivně využili čas i potenciál, který do nich Bůh vložil. Věřím, že ten, kdo tuto výzvu přijme a s odvahou vykročí ze svého bezpečí, bude svědkem Božího jednání ve svém vlastním životě i ve svém okolí.
– Tomáš Coufal, šéfredaktor časopisu Život víry

Tahle knížka mě opravdu povzbudila k tomu dělat těžké věci a znovu mi připomněla, že s Ježíšem není nic nemožné. Myslím, že je v ní něco, co vás nakopne jít do toho.
– Týna, 16 let

Předmluva od Chucka Norrise.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Dělat těžké věci zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Dělat těžké věci (0.00 EUR)


Stažení Dělat těžké věci zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Do hard things (2010)

  Žánr:
  Duchovní literatura, Náboženství
  Vydáno: , Samuel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  ThrisaManx

  27.04.2017

  Já tuto rodinu Harrisnových moc nemusím. Všichni ve svých knihách hodně přehání a často píší bláboly. Kniha "Dělat těžké věci" je úžasná a v mnoha ohledech skutečně pravdivá, ale jak už to tak bývá, neskutečně přehnaná. Za přečtení to rozhodně stojí, dokáže inspirovat a motivovat a obsahuje spoustu moudrých myšlenek, které ale bohužel kluci často zveličují a kladou velkou důležitost na věci, které až tak důležité nejsou.

  Vojslava

  26.09.2016

  Ačkoliv je kniha určena primárně teenagerům, nemohu říct, že by se z ní dospělý nemohl poučit. Jednak je to dobrý vhled (s přihlédnutím k tomu, že titul není úplně čerstvá novinka), jaký potenciál můžeme u mladých (i když jistě ne asi u všech) očekávat, na druhou stranu na změnu směrem k "dělání těžkých věcí" není nikdy pozdě, proto mnohé principy mohou inspirovat i dospělé. A mám-li vybrat pro mne osobně inspirující myšlenku, pak je to konstatování, zdali jsme křesťany pro to, co neděláme, nebo pro to, co děláme? Rozhodně zajímavý bod k úvaze!

  Antis

  13.12.2015odpad!

  Tímto prosím a žádám všechny teenagery i jejich rodiče, aby pro sebe/své děti laskavě zakoupili knihu, kterou nenapsala dvojice vyšinutých náboženských fanatiků, mladých lidí s mozky totálně vymytými americkou křesťanskou výchovou. Tedy knihu jinou (kdyby si někdo nebyl jistý).

  Toto není kniha pro mladé. Toto je kniha pro psychology a religionisty. Je to kniha pro každého, kdo chce pozorovat vliv indoktrinace nesmysly od útlého dětství na psychiku lidské bytosti. Hitler by měl radost.

  Neříkám, že je závadné téma obecně, ale pokud nedokážete v knize, která není prvoplánově o náboženství, napsat jedinou stránku bez varianty na "chvalte Hospodina!", jste šílenec a rady do života od vás poslouchat nebudu. Tečka.

  DCKH

  03.12.2015

  Nejlepší moderní kniha pro mládež mimo Bibli.
  Vlastní příklad Bratrů Harissových a předmluva Chucka Norrise
  Co více by jste od pubertáků chtěly?
  80%

  Skylla

  11.11.2013

  Tato kniha je pro Vás buď něčím naprosto novým, nebo většinu ze zmíněných informací již znáte, ale pochybuji, že se jimi řídíte.
  Přestože je řazena do sekce ‘Náboženství’, mnoho – vlastně většina – názorů, zjištění, informací či svědectví platí, nebo by měla platit pro všechny lidi – teenagery obzvlášť. Ať už věřící jste, nebo ne, já věřím, že v tom najdete to ‘své’.
  Já vlastně ani nevím, jak bych tuto knihu popsala, mohu jen s jistotou říci, že mne neskutečně inspirovala, dala mi rozhled, ukázala mi tolik nových, zajímavých poznatků a.. přestože můj první dojem byl.. "Co mi to zase bratr podstrkává za knihu..? -_-" musím říct, že mu jsem neskutečně vděčná.
  Nebudete litovat!