Děkuji sestřičko… Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Děkuji sestřičko...

Volné pokračování románu Prosím vás,sestřičko… líčí další životní peripetie mladé zdravotní sestry v maloměstské nemocnici v sedmdesátých letech.

Hrdinka prožívá komplikovaný milostný vztah s rozvedeným lékařem a protože rodiče s její volbou nesouhlasí, ztrácí i rodinné zázemí. Snaha o samostatnost je vážně otřesena nečekaným těhotenstvím a ani jednoznačná podpora partnera její situaci nezjednodušuje. Sňatek, shánění bytu a hlavně pomsta bývalé manželovy ženy připraví novomanželům řadu krušných chvil. Naštěstí se v okolí najdou i dobří a slušní lidé, kteří jim podají pomocnou ruku
Kniha v českém jazyce!


Stažení Děkuji sestřičko… zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Děkuji sestřičko… (0.00 EUR)


Stažení Děkuji sestřičko… zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Sestřička (2.)

  Žánr:
  Romány, Pro ženy, Literatura česká
  Vydáno: , Lika klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (30)

  Přidat komentář

  kacaaba

  11. března

  Knihu jsem četla několikrát, moc se mi líbila. Čtivá, nenáročná oddechovka.

  Kopretina_aku

  30.12.2017

  Tento díl se mi líbil mnohem více než přechozí. Takže dávám o hvězdičku víc. Děj byl obsáhlejší, zajímavější a velmi mne bavil retro návrat do 70.let včetně přidělování bytů, prvomájového průvodu, prostě léta, která znám jako "Husákovo dítě" z vyprávění rodičů, kteří v té době byli stejně staří a zažívali stejné starosti jako Sylvie a Oldřich.

  28401

  30.11.2017

  Oddechovka…

  Hannelle

  22.10.2017

  Pokračování příběhu mladé sestřičky z knihy Prosím Vás, sestřičko je stejně skvělé, jako kniha první. Knížka mi připomněla, že vše, co dnes považujeme již za samozřejmé, v dobách nedávno minulých tak samozřejmé nebylo. Paní Körnerová prostě psát umí!

  i.stefany

  09.08.2017

  Druhý díl ke knize Prosím vás, sestřičko. Pokračování příběhu Sylvy a Oldřicha, kteří řeší své životní problémy. Tento díl je stejně povedený jako ten první. Moc pěkné čtení.

  petrulkaa

  01.05.2017

  Opět krásné čtení od mé oblíbené autorky.

  bábuška

  22.02.2017

  Četlo se to hezky.

  Gretka66

  09.02.2017

  Příběh,který si na nic nehraje.

  Toňula

  17.01.2017

  Stejně čtivá kniha jako předchozí díl, pokračování životního příběhu zdravotní sestry potýkající se s problémy v rodinných vztazích i na pracovišti, přesto neztracející životní sílu a nadhled.

  ivulka15

  25.11.2016

  Moc hezký příběh.

  martanci2

  16.09.2016

  Po prvním díle "Prosím vás, sestřičko" jsem MUSELA přečíst i tuto – opravdu nádherný příběh.

  zuzepka

  14.09.2016

  Sehnala jsem sice nejdřív druhý díl,ale vůbec mě to nevadí.Příběh je velmi čtivý a ty které vyrostly v socialismu budou určitě souhlasit,že i plná vzpomínek.Přesto mě Sylvie občas štvala a její rozhodnutí překvapovalo,ale každý člověk je originál a proto řeší různé situace odlišně.Od autorky mám stejně nejraději Heřmánkové údolí to je prostě Top!

  Joyce24

  18.08.2016

  Ani druhý díl mě nezklamal. Opět jsem se ponořila do děje a zapomněla na vše okolo.
  Škoda jen, že příběh nemá ještě další pokračování. určitě bych jej uvítala.

  radka73

  15.07.2016

  Poučná kniha z dob socialismu, ve kterém jsem prožila dětství. Rozšířila jsem si nenásilnou formou obzory.

  1casper

  13.06.2016

  Druhý díl přečtený jedním dechem, stejně jako první. Líbily se mi oba a brala bych i třetí díl. Doporučuji.

  helča5

  08.05.2016

  Přečetla jsem oba dva díly,obě knihy se mi moc líbily,skvěle se četly,doporučila mi je naše paní knihovnice,začala jsem číst po delší době a nelituji,skvělý relax a pohoda.

  Briv

  04.02.2016

  Doporučila mi ji k přečtení tchýně a naprosto se mi trefila do vkusu. Knížka se mi četla sama, je velice čtivě psaná, vtáhla mě do děje a musela jsem ji co nejdříve dočíst. Pro mě výborné oba dva díly.

  HDosoudilová

  23.10.2015

  Jak se mi líbil první díl, druhý díl snad ještě víc. Přišlo mi, že zde bylo více děje. Každopádně se mi obě knihy dobře četly. A i když jsem tehdejší dobu nezažila, troufnu si říct, že lidi jsou pořád stejní ať je doba jakákoli. Dovedla mě k tomu nejedna část knihy. Je docela škoda, že není i třetí díl…

  TaLu

  19.08.2015

  Během několika dnů jsem přečetla oba dva díly.
  Už jsem je kdysi dávno četla, ale jak v poslední době velmi ráda a dost často čtu knihy od této autorky, o které si myslím, že píše čím dál tím lépe, tak jsem znovu vytáhla i knihy již jednou přečtené.
  A nelitovala jsem.
  Vlastně takto v odstupu jsem si uvědomila, že nejvíce mne tentokráte nadchlo to zasazení příběhu do doby socialismu. Nebylo vůbec na škodu si připomenout to všechno, co už trochu ve vzpomínkách zavál čas.
  Díky za oživení těch situací a praktik, se kterými se potýkali hlavní hrdinové knihy a se kterými jsme se museli vyrovnávat i my, co jsem v té době žili a pracovali.
  Průvod 1. MÁJ – kdo by mohl zapomenout ?
  Někdo řekl: "Kdo si nepamatuje minulost, je odsouzen k jejímu opakování."
  A já sama za sebe musím říct – už nikdy víc !

  Leniiis

  24.05.2015

  Třetí díl nebude? 🙂 Víc asi netřeba komentovat! 🙂

  triatlet

  28.02.2015

  Příběh nepůsobí plytce, ale podobně jako v 1. díle místy překombinovaně (silvestrovská návštěva ve vile).
  Obdivuji, že autorka dokázala na cca 500 stránkách ve dvou dílech zachytit všednodennost Sylviina života.
  Celkem by mě zajímalo pokračování po cca 20 letech. V 1. díle autorka komentovala tetiny večeře poznámkou, že za dvacet let patřily mezi zdravé 🙂

  helenkan

  03.01.2015

  Příběh Oldřicha a Sylvy jsem si přečetla s velkou chutí.Zároveň jsem měla možnost vrátit se ve vzpomínkách do mého mládí a připomenout si svoje začátky a různé krušné chvilky tehdejší doby.A jen velké hurá a díky,že doba totality je pryč! Jen ještě dodám,knížka opravdu stojí za přečtení.

  AndreaP.

  19.12.2014

  Moc hezké čtení, jak první, tak i tento druhý díl mě nadchnul. Čtyři hvězdičky dávám jen proto, jelikož si osobně myslím, že konec knihy není dotáhnutý do konce, chybí mi tam dořešení některých dějů (viz exmanželka Oldřicha a podobně), škoda že si s tím autorka více nepohrála. Obě knihy nicméně moc doporučuji.

  playada

  15.09.2014

  Pokud si chcete přečíst knihu o tom, jak hlavní hrdinka je dokonalá a všichni ostatní jsou padouši, tak s chutí do toho.

  Simoneta

  16.08.2014

  fakt super knížka 🙂 oba dva díly jsou vážně úžasné

  nova8907

  20.07.2014

  četla jsem oba díly,krásné čtení 🙂

  BUBINA1971

  12.01.2014

  Pokračování knihy Prosím vás,sestřičko.A hlavně životních peripetií hlavních postav-zdravotní sestřičky Sylvy a doktora Oldřicha Fišera.Kniha je čtivá,moc se mi líbila.

  BeruškaB

  11.11.2013

  Moc se mi to líbilo, a dá se to číst i když jsem neměla zatím možnost číst první díl

  VladkaBU

  15.07.2013

  Na tento druhý díl jsem se těšila a nezklamal. Příběh Oldřicha a Silvie, o jejich vztahu, svatbě, nevoli rodičů…. Hezké čtení

  RADOST

  20.07.2012

  Bylo příjemné vrátit se s knihami o sestřičce Sylvii do sedmdesátých let minulého století a připomenout si tehdejší realitu. Asi proto, že jsou to vzpomínky na vlastní mládí, odhodlanost, lásku i opovržení nad přežívajícími předsudky. Pobavilo mě líčení oslav Prvního máje, obchodů s masem i uvedení cen za některé zboží. Ano, tak to bylo. Nebyly mobily, nebyl internet, vybavení domácností bylo skromnější a lidé byli stejní jak ve všech dobách – kariéristé, sobci i opravdoví přátelé. Žilo se jinak,ale vzpomínám ráda.