Danubia – Osobní pohled na dějiny habsburské Evropy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Danubia - Osobní pohled na dějiny habsburské Evropy

Čtivá a na širokou veřejnost cílená historie Habsburků v Evropě. Autor se snaží podat čtenáři komplexní pohled na dějiny rodu Habsburků od počátku jejich vzestupu po první světovou válku. Nezahrnuje přívalem dat, spíš nabízí lidské portréty jednotlivých zajímavých členů rodu, především králů a císařů, a zasazuje je do kontextu doby a dění.Kniha v českém jazyce!


Stažení Danubia – Osobní pohled na dějiny habsburské Evropy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Danubia – Osobní pohled na dějiny habsburské Evropy (0.00 EUR)


Stažení Danubia – Osobní pohled na dějiny habsburské Evropy zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Danubia: A Personal History of Habsburg Europe (2014)

  Žánr:
  Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , Universum
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Agynek

  14.04.2016

  Kniha byla skvělá – doporučila bych ji na povinnou četbu – jsou tam informace, které Vám ve škole neřeknou (tedy alespoň ne, když jsem navštěvovala školu já) a pak Vám unikají souvislosti se současným děním ve světě. Rozhodně doporučuji.

  McBerny

  26.11.2015

  No, co na to říct… Autor se dle mého názoru prakticky nedokázat rozhodnout, co vlastně chce napsat a tohoto cíle se ortodoxně držel až do samého závěru. Není to klasické historické pojednání, autor přeskakuje z jednoho tématu naprosto nesmyslně na úplně jiné, má pocit, že by nás měl obšťastnit svými subjektivními názory na všechno a všechny (za použití slovních vazeb jako "šílený nacionalista Dvořák", "brněnský orientalismus", apod) a mezitím nenápadně seznámit s jeho rodinou, což postupně vrcholí až v jakémsi záchvatu exibicionismu. Pravdou je, že jsem si podtitulu knihy všiml příliš pozdě….