Criminal: Poslední z nevinných Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Criminal: Poslední z nevinných

CRIMINAL, nejoceňovanější kriminální komiks jedenadvacátého století, stvořený Edem Bubakerem a Seanem Phillipsem, konečně vychází ve své druhé luxusní vázané knize. Vítěz několika Eisnerových i Harveyho cen, včetně té za Nejlepší novou sérii za rok 2007 a pěti pro Nejlepšího scenáristu.
Druhá kniha obsahuje tři samostatné příběhy – Zlou noc, Hříšníky a přelomový díl Poslední z nevinných – v jednom balení spolu s mnoha bonusy, články, kresbami, které vám dají nahlédnout do zákulisí vzniku, a komiksy, které ještě nikdy nebyly otištěny.

„Brubaker používá známé vztahy mezi svým osazenstvem k reflexi toho, jak nátěr nostalgie svým cartoonovým zjednodušením zastírá drsnou minulost.“
New York Times

Každý příběh má svého zločince. Jenže v noiru to bývá tak, že ne vždy je jasné, kdo tím zločincem vlastně je…

Jacob Kurtz, kreslíř a bývalý padělatel, muž, který byl kdysi obviněný z vraždy vlastní manželky, a vůbec člověk s problematickou minulostí, se stává zajatcem ve svém vlastním domě – i zajatcem svých vlastních nevysvětlitelných reakcí. Připadá si, jako by se po něm natahovala nejasná, snově průhledná chapadla jeho vlastních dávných činů – a teprve ve chvíli, kdy ho pevně omotají a utáhnou se, Jacob zjistí, jak moc jsou skutečná.
Tracy Lawless, válečný veterán a armádní dezertér, se v minulém CRIMINALu dostal do střetu s šéfem místního podsvětí – a kupodivu se mu povedlo při tom nezemřít. Ale happy end se nekoná: Tracy je totiž nucen odpracovávat si u Sebastiana Hydea dluh svého bratra… a jelikož je rozený Lawless, tak dokonce i taková zdánlivě jednoduchá funkce nemyslícího zabijáka se pro něj postupně stane něčím, čím dokáže zkomplikovat život sobě i všem okolo.
Riley Richards, rodák z malého městečka Brookview, jemuž se díky šikovnému sňatku podařilo vyšplhat po sociálním žebříku mezi bohaté a mocné, vypadá na první pohled jako typický americký slušňák, který dostal všechno, po čem toužil: krásnou ženu, postavení, peníze… Jenže už druhý pohled odhalí, že to s tou krásnou ženou a penězi není tak horké, jak se zdá – a pokud se dopustíme i třetího, ještě pronikavějšího pohledu a podaří se nám proniknout za Rileyho charismatickou fasádu, spatříme, že se za ní plazí věci, které se k typickému americkému slušňákovi nehodí. Ani trochu.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Criminal: Poslední z nevinných zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Criminal: Poslední z nevinných (0.00 EUR)


Stažení Criminal: Poslední z nevinných zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Criminal (2.)

  Originální název:

  Criminal (2007)

  Žánr:
  Literatura světová, Komiksy
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Heisenberg

  21. ledna

  Tohle jde komentovat jedním slovem: dokonalost. Jedna z nejlepších komiksových knih.

  Mercatino

  15.04.2017

  Připadám si jako Alenka v říši divů. Žánr doposud mě zcela neznámý se pomalu ale jistě stává mou novou posedlostí, vášní. Tento komiks a tyto tři příběhy mě naprosto přesvědčili, že už není cesta zpět. Noir žánr je konečně to, co jsem dlouhou dobu hledal, to co jsem dlouhou dobu tušil, že mi v životě mezi knihami chybí. Mám pocit jakoby jsem začal nacházet sám sebe. Tak na mě knihy Eda Brubakera působí. Nejvíce mě rozebral příběh Tracyho Lawllese, který měl svůj příběh i v první knize. Do této doby jsem měl problém i s hudbou, když po mě někdo chtěl vědět co poslouchám, tak jsem odpovídal, že všechno(takže vlastně nic). No a zároveň s touto knihou jsem zjistil, že mi je velmi sympatický Jazz. Ta kniha mě posunula úplně do jiné sféry a jsem rád, že jsem měl tu čest ji číst. Je to jedna z nejlepších věcí co jsem kdy četl 🙂

  encyklopedie

  08.04.2017

  ….mám něco přes dva tisíce komiksů …..ale vybrat nejlepší není žádný problém ….jasně vévodí dva díly Criminálu…není co řešit.
  Parádní příběh, parádní kresba, luxusní knihy……

  borknagar

  15.02.2016

  Komiks, který už svým vzhledem láká ke koupi. Krásná, poctivě odvedená práce. Kdo četl první knihu, tak ví, do čeho jde a kdo ne, doporučuji ji přečíst nejdříve (není to nutné, ale rozhodně rozumné). Pokračování Criminalu skrývá tři příběhy, které snesou srovnání s tím nej co v žánru Noir u nás vyšlo (v komiksech na 100%). Tři příběhy, tři silné zážitky ze čtení. Kresba krásná, temná a plná atmosféry. Sean Phillips umí a a Criminal by bez ní nebyl Criminalem. Potěší mnoho bonusů na konci knihy. Skvělá práce……..

  Zahonek

  16.07.2015

  Můj první kompletní velký komiks. V dětství jsem četl komiksy akorát v Ábíčku, ale nepamatuju se, že jsem se někdy dočkal konce.. Všechny tři příběhy jsou zajímavé, nutí číst pořád dál a dál až do konce, rozhodně žádná nuda. A i samotné konce jsou překvapením. Kresby jsou nádherné, dá se tím jen listovat a kochat se. Jediné mínus je cena, ale ta je u komiksu vždy vyšší v porovnání s klasickou knihou.

  Kapis

  16.07.2015

  Tak to bylo něco! Beze spěchu s patřičným vychutnáváním jsem si v této nádherné knize liboval celý týden. Když týden před tím jsem věnoval repeté Criminalu 1, abych věděl kdo je kdo. Dokonce jsem si nakreslil schéma. Syrové, kruté a jak pilník osmička drsné či sekáček na led ostré příběhy, kde se nic neodpouští a nezapomíná, kde je každá chyba potrestána a postavy jsou tak uvěřitelné, že jeden má pak po večerníčku, jak se zhasne, i strach. Vše podtrženo geniální kresbou, takový Risso se mi líbí asi kapku více, ale Sean je jednoznačně světová extratřída. No, musím říct, že to byl zážitek, který ještě vydýchávám a o komiksu roku 2015 mám už teď zcela jasno.

  Co mě ale kurefsky sere, je že se mi na několika místech dostalo lepidlo přes vazbu a mám některé stránky slepené 1-2 cm – na normální stránce to tak neva, ale většinou to mám na těch celobarevných dvoustránkových panelech a tam to teda vadí fakt moc. KURVA!

  Zcela nekompromisních 120%, 6 hvězd z pěti!