Co z vás (ne)dělá buddhistu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Co z vás (ne)dělá buddhistu

Dzongsar Jamyang Khyentse, provokující učitel, významný filmař, umělec a spisovatel, je jedním z nejkreativnějších a nejinovativnějších tibetských buddhistických učitelů naší doby. Jeho kniha Co z vás (ne)dělá buddhistu nás vybízí ke zkoumání našich základních předpokladů a vžitých představ. S neobvyklou intenzitou a originalitou čtenáři předkládá esenci buddhismu formulovanou do čtyř bodů – čtyř pečetí buddhismu – a základní principy buddhismu vysvětluje přístupnou formou, které může porozumět každý.Kniha v českém jazyce!


Stažení Co z vás (ne)dělá buddhistu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Co z vás (ne)dělá buddhistu (0.00 EUR)


Stažení Co z vás (ne)dělá buddhistu zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  What Makes You not a Buddhist (2007)

  Žánr:
  Duchovní literatura, Literatura naučná
  Vydáno: , DharmaGaia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Shindo

  06.12.2017

  Zrozumiteľné, vtipné a trefné. V dnešnej dobe, kedy sa z buddhizmu stáva komercia a obchodný artikel nezaškodí, ak vyjde niečo takéto.

  Tyrael

  21.10.2017

  Dokonalé – jednoduché, stručné, jasné, výstižné.

  Zmiu

  07.10.2017

  Kniha, která mě vzala za srdce. Autor se umí vyjadřovat srozumitelně, říká věci bez obalu a k tomu je ještě vtipný.

  Beda06

  12.01.2017

  Me se osobne kniha moc libila a musim rict ze s autorem se vsim souhlasim. Rika popravde jak se veci maji bez omacek. Popisuje obecne 4 vznesene pravdy priklady ze zivota aby to bylo pro kazdeho uchopitelne. Cetla jsem nekolik knih o Buddhismu ale tato je moje prvni a nejoblibenejsi. Kazdemu komu ji dam precist tak ji chvali. Kdyz jsem ji cetla po druhe tak jsem prichazela na nove veci ktere mi prvne unikly. Trochu slozitejsi cteni se zamyslenim ale je v ni obsazeno velke moudro. U me za 5 hvezd

  LordSnape

  18.02.2015

  Zatím asi nejméně vhodná kniha o buddhismu pro mou osobu, jakou jsem kdy četl. Neříkám, že jsem v tomto oboru nějaký vzdělanec, či expert, ale přečetl jsem toho už poměrně dost a musím říci, že už zřejmě chápu, proč je Dzongsar Jamyang Khyentse nazýván tak provokativním učitelem. Kniha je kromě úvodu a závěru rozdělena na čtyři hlavní kapitoly, přičemž každá se věnuje vždy jednomu hlavnímu tématu – pomíjivosti složených věcí, emocí, závislého vznikání a nirváně. Je sice na jednu stranu dobré, jak se snaží objasnit některé věci z oblasti života a počátečního učení Buddhy Šakjamuniho, ale v téměř každé straně se čtenář dočká jisté demagogie a řekl bych i pohrdáním západní kulturou a světským stylem života. Netvrdím, že konzumní styl hnaný cyklickou spotřebou, globalizací či tzv. "demokratizací" dle USA anebo pokryteckými soudy dle vzhledu či oblečení je správně, ale být známým buddhistickým lamou, napsat knihu pro nebuddhisty na západě za účelem seznámení se s dharmou, společně s vytyčením její základní filosofie a plivat přitom téměř na vše (i to dobré), co zde lidé dokázali, a jak žijí, mi přijde jako špatný a velmi krátkozraký přístup.