Chuligán Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Chuligán

Všichni máme dvě rodiny. Jednu, do které se narodíme, a druhou, kterou si sami vybereme.
Heiko Kolbe zahřívá v ruce chránič zubů. V žilách mu pumpuje adrenalin. Spolu s dalšími hannoverskými chuligány se vydává do bitky proti Kolíňanům. Nepochybuje, že se jednou zapíšou do dějin. Zatím ale musí brát život takový, jaký je — jeho otec je alkoholik, matka rodinu dávno opustila, Heiko se živí podřadnou prací ve strýcově posilovně a bydlí v domě podivína, který organizuje psí zápasy a jehož největším přáním je vlastnit tygra. Heikův život jsou chuligáni. Pouze při rvačkách po jejich boku totiž dokáže zapomenout na všechno, co mu osud nenadělil — milující rodiče, partnerku, domov.

Chuligán je nahlédnutím do vnitřního světa outsidera a ztroskotance, drsného mladého muže s velkým srdcem, který se rve, aby ochránil svou partu a její odkaz. Philipp Winkler se tímto příběhem zařadil do silné literární tradice — dává hlas těm, kteří nejsou slyšet.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Chuligán zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Chuligán (0.00 EUR)


Stažení Chuligán zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI, PDF
  Vydáno: , Host
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  tatatranka

  12. ledna

  Myšlenku, kterou si po přečtení ponesu: Jazyk – mimikry vnitřního i vnějšího světa.

  Miranda

  08.12.2017

  To jsem opravdu nečekala! Jak mě kniha ze začátku nebavila a trápilo mě v ní úplně všechno, zhruba od její poloviny se vše obrátilo úplně jiným směrem. Knihu jsem nedokázala odložit, musela jsem ji dočíst za každou cenu, i když mi u toho bylo strašně smutno. Je to hodně vzdálené, ale připomnělo mi to můj vztah s jedním mým kamarádem. "Ondrou z Třeboně". Bylo mi 14 a Ondra pro mě znamenal všechno. Za čas se mi postupně začal vzdalovat, a i když on, jak sám říká "je dávno někde jinde", já si to odmítám připustit a pořád pro mě bude ten nejlepší kamarád na světě. Budu pořád vzpomínat na ty naše debaty v kavárnách a vůbec na ten pocit sounáležitosti, co jsme tenkrát měli. Někdo je holt beznadějný romantik pořád a nikdo ho o jeho bludu nepřesvědčí. My prostě nechceme. Je někdy mnohem lepší žít ve vzpomínkách a iluzi, než přijmout realitu.

  tarabas

  02.12.2017

  Vhled do života fanoušků fotbalů. Jsou ochotni prolévat krev a nechat se mlátit pro svůj tým.