Cesta ze ztracena Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Cesta ze ztracena

Sandy Shorttová přišla před dvaceti lety, ještě jako malé děvčátko, o spolužačku. Malá Jenny-May Buttlerová se zčistajasna ztratila a nikdy nikdo nenašel ani její tělo, ani sebemenší stopu, která by aspoň naznačovala, co se jí přihodilo. Tato událost obrátila Sandy Shorttové život vzhůru nohama. Od té doby se nedokáže smířit s jakoukoliv ztrátou, která ji v životě postihne, i když jde třeba jenom o ponožku, která se někam zatoulala při praní, nebo o klíčky od auta. Její snaha najít všechno, co kdy ztratila, u ní přerůstá v posedlost a přivádí ji ke službě u policie, kde se věnuje hledání pohřešovaných lidí. Ve chvíli, kdy se má setkat s Jackem Ruttlem, který se na ni obrátil o pomoc, protože se marně snaží přijít na stopu svému zmizelému bratrovi, se však záhadně ztrácí sama Sandy. Ocitá se daleko od domova, v tajuplném světě věcí a lidí, po nichž až dosud pátrala, a znovu propadá své staré posedlosti hledání. Tentokrát však zoufale hledá cestu domů.Kniha v českém jazyce!


Stažení Cesta ze ztracena zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Cesta ze ztracena (0.00 EUR)


Stažení Cesta ze ztracena zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Place called here (2006)

  Žánr:
  Romány, Pro ženy, Sci-fi
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (33)

  Přidat komentář

  brijana

  17. února

  Kniha, která neurazila, ale ani nenadchla. Ale příběh byl zajímavý, nutilo mě to číst dál.

  MT23

  25. ledna

  Fajn kniha, zajímavý příběh..

  Terry.89

  06. ledna

  Na první pohled by se mohlo zdát, že je to typický román pro ženy/dívky, tedy slaďárna. 🙂 ale zdání klame, abych byla zcela upřímná, nevím přesně, kam bych tuto knihu zařadila. V příběhu se totíž objevují celkem výrazné prvky žánru fantasy. Kniha je psána trošku zvláštním stylem, přesto se čte celkem dobře a určitě potěší jak čtenářky Cecelia Ahern, tak milovnice romantických knih.

  Artep25

  09.12.2017

  Jak se mi předešlé knihy líbily ,tak tato mně vůbec nezaujala a nedočetla jsem to .Nudila jsem se .

  Adelaide777

  20.10.2017

  Popis knihy mě velice zaujal a i začátek vypadal velice slibně. Ale čím víc jsem se dostávala do děje, tím více jsem se do toho zamotávala a i samotná hlavní hrdinka Sandy Shorttová mi začínala lézt na nervy.
  Knihu jsem nakonec dočetla, ale musela jsem se hodně přemáhat.
  Dávám jednu hvězdičku a to jen za dobrý začátek.

  Eclaire

  05.10.2017

  Milá kniha, která neurazí. Některé pasáže by si zasloužily více rozpracovat, jiné se nekonečně vlečou. Jako oddechovka plní funkci skvěle.

  misicenka

  11.05.2017

  Zajímavá kniha 🙂

  InaPoppy

  01.05.2017odpad!

  Kniha, která nijak neobohatí váš život.

  Miťuli

  12.03.2017

  Od knihy jsem asi očekávala více, proto jsem ji po 50 str. odložila, protože mě prostě "nebavila"…

  Tess.96

  28.12.2016

  Zatím jediná kniha od Cecelie Ahern, u které mi trvalo vážně dlouho než jsem se pořádně začetla. U prvních pár kapitol jsem četla automaticky, ale myslela na jiné věci, což není zrovna dobře, teprve až jsem se pročetla dál mě to začalo zajímat a bavit. Moc se mi líbí nápad se "Ztraceným světem", protože tím hlavní hrdinka dostala odpovědi na své otázky. Mrzelo mě ale, že autorka až moc uspíšila konec knihy, ale jinak originální nápad.

  lea25

  09.12.2016

  Rozpolcenost,zklamání po knize S láskou Rosie a filmu P.S.:Miluji Tě! I když…možná zmiňovaný film trochu tématicky zapadá.A když nad tím přemýšlím dál(právě jsem dočetla)podvědomí neukecáš.Co všechno v nás může ovlivnit náš život.

  Hanna14

  01.09.2016

  Ačkoliv mohlo proběhnout větší seznámení s krajinou zmizelých věcí, zklamaná nejsem. Po autorce sahám, chci-li si u knížky oddychnout. Za mě tedy pohodové čtení k vodě.

  terezamarsik

  05.07.2016

  Kniha začala docela dobře. Vypadalo to na příběh se zajímavou zápletkou a zajímavý byl i nápad se světem, kam mizí všechny ztracené věci.
  Všechno začalo opravdu dobře, postupně jsme se dozvídali životní příběh Sandy, který byl určitě zajímavý, pak se ale Sandy ztratí do již řečeného světa a v tu chvíli se kvalita knihy stále snižuje a snižuje.
  Čekala jsem, že se ke konci dozvím proč ten svět existuje, nebo alespoň proč se Sandy jako jediná dokázala odtamtud dostat nebo zda se nějak rozvine vztah mezi Sandy a Jackem, který byl ze začátku zdůrazňován. Nic z toho se ale nestalo, dozvěděli jsme se životní příběh Sandy a pak přišel urychlený konec bez nějaké zajímavější zápletky nebo zajímavého příběhu.
  Je to škoda, protože kniha mohla být opravdu dobrá, kdyby byl konec trochu propracovanější a svět pro ztracené věci byl trochu více vysvětlen, ale spíše byl podán jako nějaká pohádková zem a to se moc do této knihy nehodilo (příliš dětinské).
  Přesto nelituji, že jsem knihu četla a strávila nad ní svůj čas, protože úplně špatné čtení to nebylo. Přeci jen má kniha celkem zajímavý nápad a někoho, kdo si tak nepotrpí na propracovanější konce, může zaujmout i více než mě.

  malen

  01.06.2016

  Zajímavý námět. Trošku mi to připomínalo Lisey a její příběh od S. Kinga. A mám po přečtení obdobný pocit – nevím, jestli se mi knížka líbila nebo ne. Ale zatímco Lisey a její Bájodolí mi zůstalo v hlavě doteď, při psaní tohoto komentáře jsem si musela přečíst, jak se vlastně hrdinka -Rosie jmenovala, přestože jsem četla před třemi týdny. Zaujalo, ale není to knížka, kterou bych doporučila kamarádce.

  Káča Máča

  05.03.2016

  Zajímavá kniha, nicméně četla jsem od této autorky i lepší, čímž samozřejmě nechci tuto knihu shazovat. Pro mě takový lepší průměr ;).

  luciefeix

  27.02.2016

  prijemna kniha , koho by nezajimalo kam se vse ztrací ? dobre pojato 🙂

  veronikav3527

  20.12.2015

  Zajímavé téma, vše na sebe tak hezky navazovalo, ale někdy to bylo až moc zdlouhavé.
  Naštval mě konec, moc krátký, zajímalo by mě jak to dál bude s Gregorym a celkově. Téma na zamyšlení.

  elina555

  17.12.2015

  Dnes jsem knihu dočetla, velmi zajímavé téma, začátek nic moc a konec by opravdu zasloužil více stránek. Takto byl dost uspěchaný jako by už to autor chtěl mít za sebou. Jinak pro mě velmi čtivé, přečteno během dvou sezení v čekárně u lékaře. Určitě vyhledám další knihu autorky.

  adelaska

  22.11.2015

  No.. když se podívám na námět, tak je neskutečně zajímavý a originální. Ale všechno bych tam udělala jinak. Knížka se celkem rozjela až 30 stránek před koncem a navíc to skončilo tak uspěchaně, nezajímavě… Nevím. Je to až škoda, že takový parádní nápad na příběh je dle mých slov tak odfláknutý. Na čem si autorka dala až moc záležet byly popisy krajin, které až jsem se divila dokázala natáhnout na celou stránku, takže jsem to už přeskakovala, ale o tom "místě" jsme se vesměs nic nedozvěděli. Mám chuť vzít do ruky tužku a celé to udělat jinak, přepsat … Je to škoda, pro mě to bylo prostě odfláknuté. Spisovatelka má dar na takové nápady na příběh, ale neumí ho dle mě pořádně využít. S láskou Rosie jí sedlo, je to nenáročný romantický příběh, ale tento nápad prostě zpracovat neuměla. Jaká škoda. Měla toho pořádně využít a věřím, že by to byla pecka.

  wiwa

  03.08.2015

  Myšlenka hezká, kdo ví, kam se nám všechno ztrácí… ale ten závěr byl takový zvláštní, možná jen uspěchaný, nevím… něco mi tam chybělo..

  bbara155

  10.12.2014

  Zdlouhavé a nezáživné.

  paja.snb

  07.11.2014

  knížka byla nudná… velké zklamání :(. Dočetla jsem to jen díky přeskakování stránek, kapitol… nedoporučuji

  Vendulik

  10.09.2014

  Skvělý námět a perfektně napsaná knížka. Krásný příběh. Jen mě mrzí, že se tak Bobby nedostal domů, když si to tak jeho maminka přála.

  Gysna

  04.03.2014

  Zajímavé čtení, jako vždy zvláštní námět, ale po dočtení je mi tak nějak hezky na duši.

  valentýna

  14.09.2013

  Kniha se mi četla dobře, ačkoli nemám moc ráda "fantastično" , přesto dává několik témat k zamyšlení. Známe dobře svou rodinu a přátele ? Až když je navždy ztratíme, tak si uvědomíme, že ne, že jsme se jim málo věnovali a měli s nimi více rozmlouvat.

  monushka

  15.08.2013

  Styl psaní Cecelie Ahernové je můj oblíbený. Tato kniha byla opět čtivě napsána a příběh byl zajímavý.

  Marčullkas

  23.07.2013

  Knihu jsem měla rozečtenou hodně dlouho. Nedařilo se mi ji dočíst, ale nakonec jsem ji zdolala a opět mě moc nezaujala:( Slabší kousek v mé knihovně.

  PetikH2O

  05.02.2013

  Dost zajímavé čtení o tom, kam co a kdo mizí. 🙂

  fanciulla

  22.12.2012

  Knihu som mala prečítanú raz-dva, číta sa ľahko. Sandy mi trochu pripomínala slečnu Smily tou svojou samostatnosťou a tvrdohlavosťou.

  DarkFireflies

  20.12.2012

  Zajímavá kniha, sice dosti roztahovaná s nepříliš čtivým úvodem, jinak se mi ale líbila. Když chce člověk trochu vypnout a odreagovat se, je to fajn počtení.