Černý korzár Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Černý korzár

Román na pozadí bojů námořních lupičů a korzárů proti španělským koloniím v 17. století líčí příběh italského šlechtice mstícího smrt svých bratří.

Napínavá dobrodružná kniha romantického zabarvení, plná nečekaných zápletek a zvratů, vyznívající v oslavu odvahy, hrdinství a pevné vůle zjednat stůj co stůj spravedlivou odplatu.

Podle italských originálů "Il Corsaro nero" a "La Regina dei Caraibi" převyprávěl Vladimír Henzl.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Černý korzár zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Černý korzár (0.00 EUR)


Stažení Černý korzár zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Il Corsaro nero (1899)

  Žánr:
  Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (21)

  Přidat komentář

  laura

  12. února

  Opět jedna z knih, které jsem svého času četla téměř neustále pořád dokola a nikdy mě nepřestala bavit. Po létech jsem ji vzala znovu do ruky, a i když už pro mě ztratila své kouzlo, protože už ji znám skoro zpaměti, přesto ve mě vzbudila nostalgii a nejspíš to tak zůstane navždy. Dobrodružství Černého korzára mě nepřestane lákat prožívat stále znovu a znovu…

  85098211

  28. ledna

  Nádherná klasika, ve které nechybí ale vůbec nic ;-). Najdeme zde sympatického hrdinu, dobrodružství, piráty, dějové zvraty, ale i velkou lásku. Prostě skvělá kniha pro čtenáře každého věku :-).

  Petrstik

  07. ledna

  Další skvost asi nejen tehdejší dobrodružné literatury a milá vzpomínka na dětská léta.

  danny_21

  01.12.2017

  Výborná záležitost a opět vzpomínka na dětská léta, kdy byl nos věčně zabořený do dobrodružství. Pan di Valpenta a di Ventimiglia alias Černý Korzár na tažení za ničemným van Gouldem, který ho připravil o bratry. Pirátská utkání na moři, šermířské souboje, putování džunglí, jaguáři, kanibalové – sakra co víc si mohl kluk přát ? – 90 %

  Ventimiglia

  09.07.2017

  Už profilový obrázek naznačuje, že tohle byla opravdu KNIHA mého dětství. Žádná nebyla tolik čtená, milovaná, citovaná. Některé kouzelné věty dodnes vyplouvají z hlubin. Pán di Valpenta a di Ventimiglia, Van Stiler, Carmaux, Katalánec, Yara… i ta Honorata van Gouldová, i když nutno říci, že ta mě zase tak nebrala. Doplnilo se s působivým seriálem, který tehdy běžel v TV (pozor, nešlo o trapný film s Kabirem Bedi, který představu o Černém korzárovi spíše narušoval), takže se naše dětská domovní parta věčně hádala, kdo bude velitelem lodi… Jedna z knížek, které bych jako dítě četla i při slabém svitu světlušek cucujo, které si milovaní dobrodruzi přivazovali na nohy při cestě pralesem, když stíhali proradného van Goulda. 🙂

  Dervish

  05.06.2017

  Má nejoblíbenější (a nejvíce čtená) kniha v dospívání. Ten příběh nemá chybu!

  Atanone

  27.05.2017

  Romantika,dobrodružství,exotika.
  Četla jsem jako malá,pak jako větší no a teď jako..největší?
  Každopádně z mnoha knih,co jsem milovala jako dítě a pak se k nim znova dostala jako dospělá,u téhle kouzlo funguje pořád

  joona

  23.04.2016

  Černého Krozára jsem si znovu přečetl asi po 25 letech a rozhodně neztratil své kouzlo, napětí a hlavně znovu oživil touhu po dobrodružství.

  josef1065

  06.02.2016

  Poprvé po nějakých 26 letech jsem si znova připomněl tuhle kultovní dobrodružnou knížku mého dětství. Díky ní a souběžně hltanému komiksovému Malému pirátovi v Ohníčku jsem jako malej propadl pirátským příběhům a ne indiánkám. S odstupem času můžu říct, že je to rozkošně naivní (stejně jako filmová adaptace) a zjevně s ohledem na dětskou cílovku nekrvavé, a přitom dostatečně čtivé.

  wilddog

  10.10.2015

  Ano tyto knihy "Odvahy a dobrodružství" jsou pro mě také v prvé řadě nostalgickou vzpomínkou na mé čtenářské dětství..

  Peleus

  07.09.2015

  Klasika. Četl jsem to kdysi jako malý.

  P.S. Plný počet bodů patří hezké vzpomínce. Podobné knihy se ani nesluší rozebírat nahlížením očima dneška.

  svickop

  25.03.2015

  Nutno přečíst, v žádném případě, a to varuji, nekoukat na jakékoliv filmové zpracování. Ztratíte iluze. Kniha je výborná, je to pohodové čtení, pohodový děj pro pohodovou náladu 😀

  stopař

  26.12.2014

  Kniha mého dětství

  MayB2

  22.05.2014

  Když jsme nevěděli, co si v knihovně půjčit, sáhlo se po něčem z edice KOD. Romantické dobrodružství, jak má být.

  Finskej

  10.02.2014

  Na jednu stranu klasická dobrodružná četba pro děti a mládež a také jsem ji v dětství louskal. Na druhou stranu je nutno říci, že literárních kvalit autora, jakým je Verne, Salgari nedosahuje ani zdaleka a o třídu níž za Mayem pořád ještě pokulhává. Proto je tato kniha už z onoho řádu knih pro děti a mládež, kterou si dospělí s pocitem hříšného provinění spíš nepřečtou anebo nedočtou.

  Pavlusa007

  18.07.2013

  Půjčil mi ji kamarád, jako knihu svého dětství. Prvně jsem četla Smithova "Dravce" a "Monzun", takže mi tahle kniha přišla dost nuda, hlavně po prvních stranách, kdy pořád jen nosili po městě mrtvolu :), ale uznávám, že kdybych ji četla v dětství, tak se k ní asi taky budu vracet.

  Simonov

  04.07.2013

  Klasika, srdcová záležitost, kniha mého mládí.

  steppen-wolf

  23.03.2013

  Přiznám se, že kniha je vrcholem mých "guilty plessures" a její vysoké hodnocení pochází čistě z nostalgie a vysoké citové hodnoty, kterou pro mě má (proto jsem taky knihu nedal do Knihotéky, ani do Doporučených). Zdědil jsem jí po mámě, která jí také jako dítě četla, je to celkem druhá kniha, kterou jsi pamatuji, že jsem jí přečetl celou (první byla Pod plachtami kolem světa od Nikolaje Čukotského); četl jsem jí někdy ve 3. –
  4. třídě a přečetl jsem si jí (a tím jsem si naprosto jistý) 6X PO SOBĚ! Dodnes bych si přál, aby mě nějaká kniha takto zhypnotizovala, jak to dokázal pan Salgari.
  Objektivně se samozřejmě jedná "jen" o standardní dobrodružný román pro kluky, někde na úrovni mayovek a v rámci pirátských románů nedosahující kvalit takového Pokladu na ostrově. Ale jsou tam šermovačky jako ve Třech mušketýrech (příběh se odehrává circa ve stejné době, takže žádní Piráti z Karibiku), námořní bitvy plachetnic, dobývání španělských pevností a měst i putování středoamerickou džunglí a boje s jaguáry, krokodýly a indiány. Vášnivá romantická láska (která mě jako kluka nudila :)), zrada, pomsta…. Vy by jste to nezbožňovali?
  Díky této knize jsem se začal zajímat o námořnictví a plachetnice a dodnes si pamatuju, co je to čeleň, vratiplachta a kosatka, že briga má dva stěžně a fregata tři, kolik děl mohla taková loď ze 17. století unést, a že se v 17. století nosili široké klobouky s péry a kordy (narozdíl od 18., kdy byly třírohé klobouky, paruky a šavle 🙂 ).

  Selinute

  04.11.2012

  Knížku jsem rovněž četla až po zhlédnutí filmu. Je lepší …. film.

  lukyli154

  09.09.2012

  Přiznám se bez mučení, že jsem knihu četla z toho důvodu, protože jako dítě jsem milovala stejnojmený film (rok výroby 1976). Pro vás, kteří to budete číst ze stejného podmětu jako já, to možná bude zklamání, protože se scénáristi knižní předlohy moc nedrželi. Ale tak jako tak je to skvělá dobrodružná kniha, určená zejména pro mládež.

  vitavita

  13.03.2012

  Salgari je klasika – a na moři je to tuplem