Caliban Cove Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Caliban Cove

Věděli, že to ještě neskončilo… Po utrpení, kterým si prošli v genetické výzkumné laboratoři Umbrella Corporation, se zbývající členové S.T.A.R.S. snaží varovat svět před spiknutím, které má za účel vytvořit děsivé biologické zbraně.
Konspirace ale ještě zdaleka neskončila, jak S.T.A.R.S. zjistí, když jsou lidmi, kteří je vycvičili, prohlášeni za zločince. S.T.A.R.S. jsou nuceni přejít do utajení, jsou ale odhodlaní bojovat s konspirací sami a najít a zastavit experimenty Umbrelly, ať už jsou kdekoli.
Polní medička a biochemička Rebecca Chambersová, jediný přeživší člen týmu Bravo, se připojí k nové úderné jednotce S.T.A.R.S. poté, co se rozšíří zvěsti o dalším experimentu Umbrelly: pod skalními útesy Caliban Cove v Maine někdo buduje armádu nemrtvých. V děsivém majáku, v rozlehlém mořském jeskynním komplexu i v trupech potopených lodí musí S.T.A.R.S. bojovat s dalšími nevyslovitelnými hrůzami a zabránit šílenci v tom, aby vypustil do světa biologickou hrozbu.
Možná k tomu ale S.T.A.R.S. vůbec nedostanou příležitost, napadne je totiž agresivní virus měnící DNA, který vymyslela Umbrella k vytvoření živoucích zbraní…Kniha v českém jazyce!


Stažení Caliban Cove zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Caliban Cove (0.00 EUR)


Stažení Caliban Cove zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Resident Evil (2.)

  Žánr:
  Horory, Sci-fi
  Vydáno: , Fantom Print
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  dobroslav9182

  15.08.2017

  Opět se vracíme do Raccoon city, i když jen na chvíli. Přeživší z prvního dílu jsou terčem Umbrelly a ani pomoci ze strany S.T.A.R.S. si nemůžou být jisti. Ne všichni se ale dají koupit a tak se najde pár jedinců, kteří neustále věří v ideály, jenž S.T.A.R.S. dlouhou dobu zastávala. A když se odmlčí další z tajných laboratoří Umbrelly, nezbývá, než opět vyrazit do akce.
  Kniha je dějově dosti podobná prvnímu dílu – tajemná laboratoř, řešení hádanek, nemrtví laboranti. Do popředí se dostává více Rebecca a noví, stále věrní, členové S.T.A.R.S. . A tak, zatímco Jill, Chris a Barry mají práci jinde, Rebecca a nové posily vyrážejí do Caliban Cove aby opět jednou nakopali pár nemrtvých zadků, zachránili svět a pořádně Umbrelle zatopili.
  U knihy se mi paradoxně navzdory většiny komentářů líbila první třetina v Raccoonu a příprava do akce. Prostřední část se poměrně vleče, luštění hádanek a průzkum laboratoří postrádá drajv a napětí Spencerova sídla, ale závěr je opět povedený. Celkově je kniha slabší, než první díl, přesto ale nemůžu jít s hodnocením níže, protože navzdory všem problémům se kniha velice dobře čte.

  Nelíísek

  25.05.2017

  Hodně podobné jedničce ale mnohem slabší, ze začátku příběhu to byla opravdu nuda až ke konci to nabralo ten správný směr.

  Tigergirl

  07.09.2016

  O něco slabší děj než v prvním dílu…. V polovině knihy se to ale docela slušně rozjelo 🙂 Knihu jsem přečetla poměrně rychle a stejně tak rychle jsem se přesunula k třetímu dílu 🙂

  Evickar

  08.05.2016

  Asi trochu subjektivní hodnocení. Jednička byla určitě lepší, ale já prostě miluji herní sérii, takže i kdyby to byla slátanina, dala bych aspoň 3 hvězdy. Rozhodně si přečtu i další díl. Bylo zde méně akce a hlavolamů. Prvních 100 stran popisuje přípravu týmu na akci. Kniha je velmi čtivá a stránky ubíhají strašně rychle.

  Fidaa

  30.03.2016

  Knizka se cetla velmi dobře. Od půlky to bylo hodně podobný prvnímu dílu.

  Terva

  09.09.2015

  Celkem jsem se těšil, ale nakonec jen průměr. Příběh je zhruba do poloviny knihy jen opakováním faktů z předešlého příběhu a když se konečně děj rozjede, není to takové překvapení a šok, jaké by takový příběh měl mít. Chvilkama jsem se nudil a pár odpudivých scén nezachrání příběh. Navíc jsem si během nudy uvědomil, že je kniha uměle nastavovaná. Změřte si velikost listů a okraje písma. Kniha mohla mít klidně poloviční velikost a také jen půlku stran potřebných k celému příběhu. Místo daných 239 korun mohla být klidně za polovic.

  acul.p

  28.07.2015

  Malinko slabší, než první díl, ale jinak super…napínavá jednohubka 🙂