Buddha Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Buddha

Čtenář se prostřednictvím příběhu dozvídá o existenci a životě skutečné historické postavy. S princem Siddhártou se setkává už při jeho početí a provází ho obdobím dospívání a rozhodnutím opustit královský palác a pohodlný život. Z prince se stává chudý mnich Gautama dodržující přísné asketické praktiky, bojující s pokušeními a králem démonů Márou. Teprve díky pochopení omylu, že tělo a ducha je možné přemoci násilím, dosahuje osvícení a stává se Buddhou, tím, kdo procitl. Konec knihy je tak začátkem Buddhova duchovního vzestupu, šíření buddhismu a změn v duchovním životě celé Indie. Příběh je doplněn stručnými poznámkami o buddhismu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Buddha zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Buddha (0.00 EUR)


Stažení Buddha zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Buddha

  Žánr:
  Duchovní literatura, Náboženství
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Lablynt

  08.03.2016

  Úžasná a čtivá kniha!

  theanuse

  10.02.2015

  Zrovna dneska jsem tuhle knihu přečetla. Je to pár týdnů co jsem ji poprvé vzala do ruky. Přimělo mě k tomu odhodlání alespoň trochu směřovat k buddhismu, protože sháním něco co mi bude dávat smysl. První část kdy byl ještě Buddha princem Siddhártou mě to sice až tolik nebavilo, ale to co se stalo po tom to všechno překrylo. Nemůžu dát jinak než 5 hvězdiček. Protože ten pocit po přečtení je nepopsatelnej. Nemohla jsem se od toho odtrhnout. Naprosto mě dostaly ty Buddhovi slova, myšlení, to co všechno zažil.. Byl to prostě týpek!

  LucieRej

  07.06.2013

  Příběh je naprosto nádherně sepsán. Kniha mě uchvátila a po jejím přečtení mám ještě větší chuť prohloubit svoje znalosti ohledně buddhismu a pokusit se o meditaci.