Bublinky v šampaňském a smetanové karamelky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Bublinky v šampaňském a smetanové karamelky

Charlotte Lavigneová je zpět! Je jí třicet čtyři, stále pracuje jako produkční pořadu Absolutní Roxanne a ke svému obrovskému štěstí je zasnoubená s krásným Maximilienem, jehož hodlá následovat do Paříže. Má plné ruce práce s plánováním svatby a šílí z organizace této velké události, protože ji pochopitelně chce mít perfektní. Nic se však neodehraje tak, jak si představovala. A že by po svatbě žili šťastně a měli spoustu dětí? Ale vůbec ne…Kniha v českém jazyce!


Stažení Bublinky v šampaňském a smetanové karamelky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Bublinky v šampaňském a smetanové karamelky (0.00 EUR)


Stažení Bublinky v šampaňském a smetanové karamelky zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Pikantní život Charlotte Lavigneové (2.)

  Originální název:

  Bulles de champagne et sucre à la crème (2012)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  Barbora94

  22.09.2017

  Bylo to trosku pomalejsi nez prvni dil, ale i tak pekne 🙂

  denny276

  04.09.2017

  První díl obsahoval o něco více vtipnejších scén, avšak oddychovka je to pořád dobrá a čtení jednoduché. Což jsem přesně na léto potřebovala .

  dee101

  30.08.2017

  Příjemná oddychovka, příběh v mnohém připomínající deník Bridget Jonesové, ale zároveň rozdílný a svým způsobem originální. Druhý díl trochu pokulhával v množství vtipných scén na rozdíl od předešlého, ale zase byl již z jiného soudku a jiné etapy osudů sympatické Charlotte. Těším se až si přečtu třetí. 🙂

  Princezna22

  20.07.2017

  O proti prvnímu dílu je tohle méně vtipné,ale pořád to pro mě drží tu laťku jako deník Jonesové… Charlotte je splašena ženska,ale tady mi kapku kapičku přišla fajn.. Je to oddechové čtení pro zahnání nudy,taková ta klasická kniha pro ženy.. Mě se to líbilo. 🙂

  AndreaP.

  23.03.2015

  Musím říct, že druhý díl se mi líbil více jak první. Je to pohodové oddechové čtení, do kterého se ponoříte a během chvíle zjistíte, že knihu máte přečtenou a vzápětí vás šokuje pohled na hodiny, které ukazují, že je jedna hodina ráno 🙂 Ano, je fakt, že kniha asi není žádná hodnotná literatura, ale o to přece vůbec nejde, důležité je si odpočinout, pobavit se …. a to se mi tady splnilo. Sice jsem občas měla chuť hlavní hrdinku proplesknout, jak mě štvala, ale prostě tak nějak to patří k ní. Je prostě taková. A dost řečí, jdu na třetí díl ….

  bookcase

  03.02.2015

  Druhý a třetí díl jsem četla s odstupem od prvního, kterému jsem původně nemohla přijít na chuť a musím říct, že mě to teď bavilo víc. Akorát že Charlotte se někdy chová, jako by jí bylo šestnáct a ne přes třicet 🙂

  luciefeix

  19.05.2014

  šíleně nudné ,otravné , hrdinka ještě větší blbka něž v prvním díle

  jasmína

  14.04.2014

  Četla jsem i první díl, který mi tedy přišel víc zábavný, tady byla snaha spíš o udržení čtenáře, ale humor mi tam bohužel už chyběl, a konec je udělaný tak, abychom se těšili na třetí, poslední díl.

  ciniminisek

  19.03.2014

  Při čtení prvních stránek, jsem si hned řekla : Bože, ta ženská je příšerná. Postupem času, si na to ale zvyknete a sama spisovatelka, Charlotte trochu zkrotí. Kniha je to čtivá a než se nadějete, zjistíte, že je půl druhé ráno a vy místo jedné prozkoumávací kapitoly, máte přečteno přes sto stran.
  Leckdo, tak jako já, by si řekl, že určitě pasáže tam jsou zbytečné, přehnané a nereálné, ovšem když se ohlédnu zpět, bez takových částí, by příběh nebyl. Takže beru zpět! Co se mi ze začátku zdálo divné, teď zjišťuji, že to tam perfektně sedí.
  Je to klasický román se zvraty, láskou i pochyby, ale je to psané tak čtivou a lehkou formou, že se nemusíte ani nutit číst dál a než se nadějete, jste u konce.

  Neri

  08.03.2014

  Tak jak mě první díl docela bavil, druhý díl se mi zdál nudný, eskapády hlavní hrdinky až křečovitě vtipné a sama hlavní hrdinka se projevovala jako neskutečně rozmazlená a naivní osoba. Za mě tedy – nic moc – další díl, pokud bude, si už určitě nepřečtu.