Brennerová Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Brennerová

Svérázný detektiv Simon Brenner v nejvtipnější detektivce posledních let.

Věř tomu nebo ne. Napřed Brennera do bezvědomí zmlátí desetiletí ruští kluci. Pak ho přítelkyně dovleče k oltáři. Mají teď totiž vyloženě dobrý vztah. Je tu jen jeden problém: velmi dobrý vztah má i se svou další přítelkyní. Brenner má vlastně štěstí, že třetí žena, která mu vstoupila do života, náhle zmizela. Pravděpodobně ji unesli překupníci prostitutek. Pátrání po ní pomáhá detektivovi při řešení vlastních osobních problémů, rozuměj, utíká do práce. Protože nikdy není vhodnější doba přemýšlet o štěstí, které skýtá snubní prstýnek, než když se nejdrsnější vídeňský gangster rozhodne, že vám usekne obě ruce.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Brennerová zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Brennerová (0.00 EUR)


Stažení Brennerová zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Simon Brenner (8.)

  Originální název:

  Brennerova (2014)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Host
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  ses3

  včera

  Knížku mi doporučil kamarád. Po té, co jsem si přečetla komentáře, tak jsem se trochu bála. Nakonec se mi líbil styl psaní i obsah, jen bych ji rozhodně nenazývala nejvtipnější a možná asi ani detektivkou.

  chiara

  28.07.2017

  Nejvtipnější detektivka??? K popukání??? Parodie na detektivku a já parodie zrovna moc nemusím. Asi nejvíc mi vadilo, že vše je psané vypravěčskou formou, autor hovoří jakoby přímo ke čtenáři, chvíli tyká, chvíli vyká, do toho vkládá svoje myšlenky proč která postava jedná tak nebo onak. Prostě kniha mi absolutně nesedla.

  vincek1

  20.03.2017

  Na detektivku vtipně psaná kniha. Jedna věc mě, ale vadila a to slovo páč. Vím, že autor, nebo překladatel se snažil psát hovorovou řečí, ale tohle slovo, myslím není hovorové, ale slangové.
  Také mě z počátku mátlo střídání osoby vyprávění. Nevím přesně jak to nazvat, ale bylo to zvláštní. Takže to je asi vše, ale detektivku si představuji úplně jinak.

  sagasir

  02.11.2016

  Poněkud vtipnější detektivka

  Zadní strana obálky u této knihy hlásí např. toto: Nikde se neumírá vtipněji než v detektivkách Rakušana Wolfa Haase. Také, že se jedná o nejvtipnější detektivní román posledních let. Jestli je obojí skutečně pravda nakonec tak úplně posoudit nemohu, ale mohu za sebe posoudit, že nakonec právě ten vtip a humor byl na celé knize to nejlepší.

  Některé věci by se dohromady asi úplně míchat neměli. Přesně takový pocit se u mě dostavil po přečtení tohoto díla. Bohužel jedna část a to ta vtipná tu hodně kvalitou převyšuje tu druhou část knihy a to tu detektivní. Celou knihu vnímám jako takovou parodii na detektivky a bohužel nutno říct, že nepovedenou.

  Příběh jako celek je takový nepřeberný mix. Mnohdy se v textu objeví něco, co bych já absolutně vypustil a to je u celkového počtu stránek této knihy (229 stran) asi ne úplně ideální. Samotný styl vyprávění autora je také dosti zvláštní. Jednou je to Ich- forma, podruhé zase Er forma a objevuje se tu často i Du- forma. Postavy jsou takové celkově prapodivné a celkově se prapodivně i chovají. Vy si tak bohužel nedokážete nějak vytvořit vztah k nim. Samotné zpracování oné detektivní zápletky v knize mně pak přišlo poněkud odfláknuté, místy zbytečně složité a jindy naopak docela nejasné a hlavně vcelku i nudné a rozhodně ne napínavé. Což uznejte sami, že je u detektivky docela průšvih. Zklamal i závěr, kdy na úplně posledních stránkách textu začne jakýsi náznak toho, že to nakonec vše mohlo být úplně jinak a pak konec. Trošku podpásovka pro čtenáře, řekl bych. Kniha, ale nebyla úplně špatná se vším všudy a nějaká pozitiva jsem u ní přece jen našel. Za prvé prostředí, jelikož zase tolik detektivek se neodehrává ve Vídni, v Rusku a v Mongolsku. A tím druhým je již tolikrát zmiňovaný humor v díle obsažený. Ten byl, jak už jsem psal výš v knize nakonec tou nejlepší složkou. Rozhodně ho tu pak bylo více než u jiných detektivek a jeho zpracování se povedlo. Samotný krátký rozsah knihy pak taky není špatný.

  Byla to zajímavá změna číst takovou vtipnou detektivku oproti čtení těch klasických, kde se humoru přece jenom tolik čtenář nedočká. Bohužel kniha nebyla kvalitou vyvážená a zatímco ta humorná stránka byla dobrá, zbytek (postavy, styl vyprávění, detektivní zápletka a její vyšetřování), tak to už kvalitou nic moc tedy. Holt detektivkám víc sluší ta drsnost a napětí a pro humor asi raději šáhněme někam vedle. Brennerová mě nakonec docela zklamala a proto této knize uděluji 60 %.

  DariDerek

  18.08.2016

  Souhlasím s ElisR1 i když to není extra vtipná detektivka, tak se tam úsměvné momenty najdou, které dokážou opravdu překvapit 🙂 Kolikrát jsem seděla s otevřenou pusou nebo se culila. 🙂 Žádné výbuchy smíchu, ale přeci jen – čtu detektivku, ne?! 🙂 Recenze je psána pro Chrudimka.cz, bude zveřejněna v průběhu příštího týdne, kdo bude chtít.
  Ale určitě doporučuji všem, kteří mají rádi detektivky, koukají na ně s nadhledem a nemají žádné očekávání od knihy, která je potom dostane jak se tak říká – do kolen. -)

  ElisR1

  23.06.2016

  Za nejvtipnější detektivku bych to neoznačila, ale kniha se četla dobře.