Bratři až do smrti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Bratři až do smrti

Připravte se na velký šok, sága Lartena Hroozleyho se blíží k hrůznému konci! Po letech bloudění našel Larten konečně cestu zpět do své upíří rodiny v Paříži. Usídlil se tam, stal se učitelem mladého upíra a rozhodl se také pokračovat v surovém a brutálním výcviku na generála. Zdál se šťastnější, než kdy byl. Ale přece jen se z jeho problematické minulosti vynoří jedno jméno a Lartenův život je znovu stržen vírem chaosu. Vyráží na nebezpečnou cestu a projede svět křížem krážem, aby našel svého nepolapitelného nepřítele. Existují totiž upíři, kteří se snaží vyvolat válku světových rozměrů. Upíři, kteří se nezastaví před ničím. Upíři, kteří jsou ochotní zradit Lartena tím nejhorším způsobem. A když už si Larten myslí, že je úplně na dně, tak ještě neví, že to nejhorší teprve přijde.Kniha v českém jazyce!


Stažení Bratři až do smrti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Bratři až do smrti (0.00 EUR)


Stažení Bratři až do smrti zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Sága Lartena Hroozleyho (4.)

  Originální název:

  Brothers to the Death (2012)

  Žánr:
  Horory, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , CooBoo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  Panpatejl

  22.07.2017

  Die Todbruderen aneb Herr Hroozey und Waffen SS si zahrají na schofku. Škoda, že náglové nedostali ještě trošku víc prostoru. Válka pak totiž přestárlého krvesaje celkem vezme a on již tradičně upadá do depresí. Existencionální krize se tentokrát nebezpečně prohlubuje a deprese z moderního světa a hlasité hippiesácké hudby si vybírá svou daň. Náš oblíbený zubatec se kvůli tomu nakonec sebere a uteče brečet do polí.
  Zejména v druhé půlce knihy je již dosti patrné, že jde především o přípravu kulis pro začátek původní ságy a děj poněkud ztrácí obrátky. S tím se ale hold u prequelu musí počítat.

  LilyMcKeen

  02.02.2017

  I když jsem konec tušila už dlouho, je to napsané tak dokonale, že mě ta průhlednost příběhu nemohla odradit od čtení. S přehledem bych si znovu přečetla ságu Darrena Shana i když jsem ji dočetla teprve před nedávnem (byl to taky důvod proč jsem se pustila do této série). V budoucnu to nejspíš udělám.

  Ps: Tohle berte jako hodnocení celé série, četla jsem ji jedním dechem takže nemám moc přehled co se v které knížce stalo 🙂

  Nezpochybnitelných 100%

  Lynka

  26.12.2016

  Nejlepší/nejhorší je, když vám dojde ten strašlivý význam názvu tohoto dílu. A jo, po šesti nebo kolika letech mě to podnítilo k opětovnému přečtení ságy Darrena Shana. Už jsem u Lovců z přítmí.

  Viky007

  22.02.2016

  Rozhodně nejlepší díl! Konečně ten Shan, jakého znám! Tohle je přesně to, co mi v ostatních dílech chybělo – originalita, důvtip, zajímavá zápletka.
  A konečně vím, proč má Vandža zelené vlasy :-D.

  FallenAngelCZ

  07.01.2016

  Chci víc a víc ! Mrzí mě že toto je asi to poslední z příběhu upířího pomocníka. Na závěr nejlepší kniha ze série Lartena. (Kéž jsi i po smrti vítězem)

  JolanaC

  14.04.2015

  Řekla bych, že co se týče úrovně dílů, tak Shan jel pořád na jedné lince. S kvalitou neklesl ani žádný díl nějak výrazně nepřevýšil ty ostatní. (Ne výrazně.)
  Jako celek to nebylo zlé. Očekávání jsem měla dost přemrštěná a to že nejsem úplně zklamaná (spíše spokojená) je hodně dáno tím, že v knize jsou známé postavy. Shan chytře zahrál na strunky v našich srdcích.
  Po dočtení jsem měla strašnou chuť se znovu pustit do Ságy Darrena Shana.

  Malous

  11.03.2015

  Skvělý závěr série! Co se mi líbilo? 🙂
  1. propojenost s druhou světovou válkou a komické okamžiky s panem Hitlerem
  2. opět Shanův neotřelý humor
  3. Porovnání Nacistů s upíry
  4. Proč má Vandža zelené vlasy (a jak se to stalo :D)
  5. Kde se vzala Madame Okta
  6. Původ Trusky

  Upíři jsou drsní, nacisté suroví. My jsme nemilosrdní. Oni jsou obludní.

  Misa25

  01.02.2015

  Kniha jejíž zakončením se seznamujeme s Darrenem 🙂 no parádní, mám takovou chuť si přečíst Madame Oktu :)))) skvělý díl 🙂

  AnikaRodriguez

  29.12.2014

  Nemám co dodat! Darren Shan se opět se svou knihou vytáhl do nebes. Bravurní konec a taky trochu nostalgický pro ty, co četli Ságu Darrena Shana. Bylo mi velkou ctí přečíst si celou ságu, která mi teď zdobí poličku.
  Napínavé až do konce, o čtivosti nemluvě a zvratů mnoho, ale to se od něj čeká.. Sice byl první díl takový více ..napínavější(?), bratři až do smrti laťku sice možná nepřeskočili tak úplně. Pro mé fanouškovské srdce však dokonalost sama.
  100% pro geniální ukončené ságy Lartena Hroozleyho! 🙂