Bratr vlk Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Bratr vlk

Sám. Torak je najednou na všechno sám. O maminku přišel ještě jako nemluvňátko a tatínka mu právě zabil rozzuřený medvěd, který se za nimi žene Hlubokým hvozdem. Proč na ně má ta obluda spadeno a proč cestou ničí vše živé? Proč musel tatínkovi na smrtelném loži přísahat, že se s ní za pomoci Ducha světa utká? A co si teď počne – nezkušený dvanáctiletý chlapec, který se od svého otce zběhlého z klanu Vlků nikdy nehnul ani na krok?
Podle tatínkovy rady se má nejprve setkat s průvodcem, jenž ho povede Hlubokým hvozdem: průvodcem ztřeštěným i neomylným, se kterým se bude muset domluvit po vlčím. V nekonečné záplavě lesů a hor, v táboře mrzutých Havranů i na zamrzlých pláních Ledové řeky budou osiřelý Torak se stejně osiřelým Vlčkem a statečnou dívkou Renn čelit nemilosrdné, ale nádherné přírodě a spoustě očí, zvuků, stop i nástrah na cestě za částmi trojjediné duše Nanuaka. Pouze s ní se může chlapec odvážit požádat Ducha světa o pomoc. Ale nesmí otálet! Zima je na spadnutí, rudé oko Velkého zubra už se na noční obloze hlásí o slovo, a až stane nejvýš, medvědího netvora už nikdo nepřemůže!
Baladický severský příběh o síle přátelství, moci démonů i nečekané zradě se vrací do hlubin věků, kdy svět obývaly klany pravěkých lovců a sběračů a den co den zápasily o přežití. Díky zaujetí britské spisovatelky Michelle Paverové poznáváme, jak lidé oněch dob lovili, jak se oblékali, z čeho se radovali, čeho se báli a před čím se zaklínali. Buď jak buď, osud každého je vepsán do mraků nad Horou Ducha světa a ani Toraka nemine. Jenom je třeba prověřit, zda má hoch dost odvahy, důvtipu i obětavosti, zda si dovede hlídat záda – a zda umí naslouchat Hvozdu, který ho zoufale prosí o pomoc.Kniha v českém jazyce!


Stažení Bratr vlk zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Bratr vlk (0.00 EUR)


Stažení Bratr vlk zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Letopisy z hlubin věků (1.)

  Originální název:

  Chronicles of Ancient Darkness #1: Wolf Brother (2005)

  Žánr:
  Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (15)

  Přidat komentář

  Katela

  22.04.2017

  Když jsem hledala, co bych tak mohla přečíst dětem na hodině češtiny, abych trochu uvolnila atmosféru, vzpomněla jsem si na Toraka a jeho vlčího brášku.
  Hned jsem se dala do čtení a za pár hodin jsem dočítala poslední řádky. Příběh je to napínavý, je to napsáno čtivě a hrozně oceňuji autorčinu znalost prostředí severských lesů.
  Občas mi vadilo, že (jak už někdo tady zmiňoval) těch pohrom tam bylo až příliš mnoho. Ale i po těch letech musím dát vysoké hodnocení. Pro děti v Torakově věku je to ideální knížka!

  Eremites

  20.02.2017

  Četla jsem společně se syny.
  Oceňuji propracovanost knihy, originální námět, úžasné přátelství chlapce a vlka. Autorka psát umí, napětí by se dalo krájet, jen velmi těžce se kniha odkládá.
  Možná jedna malá výtka – té "akčnosti", těch katastrof, které postihnou hlavního hrdinu Toraka, je dle mého názoru možná až příliš. Čtenář nemá ani chvilku na vydechnutí, s hlavním hrdinou se v jedné chvíli topí, v druhé padá do pukliny v ledu, ve třetí ho odsoudí klan k smrti…..Prostě tohle vražedné tempo by nevydržel ani Rambo 🙂 I kdyby těch pohrom byla jen polovina, příběhu by to neubralo na čtivosti a napínavosti ani trochu.

  Katy25

  17.09.2016

  Super knížka

  Nonosbawsut

  14.06.2016

  Takhle si představuji knihu pro špunty. Potter se může jít bodnout. Jednoho dne se k tomu vrátím, to si pište.

  Hecate23

  11.05.2016

  Celá série Letopisy z hlubin věků je naprosto úžasná, v dětství to byly moje nejoblíbenější knížky všechny sem přečetla několikrát. Jsou napínavé, postavy nejsou černobílé a dobře charakterizované. Dále se mi moc líbil věrohodný popis prostředí a života v pravěku, skoro jako kdyby se člověk při četbě přenesl časem do té doby.

  ElisR1

  30.03.2016

  Tuhle knihu jsem četla už před několika lety. Teď jsem se rozhodla přečíst si ji znovu a opět si ji nemůžu vynachválit.

  peksha

  25.01.2016

  Po přečtení dávám bez zaváhání plný počet hvězdiček, protože se nejspíš jedná o vůbec nelepší knihu "pro děti" (od 12ti let?), která se mi zatím dostala do rukou. Opravdu poutavé čtení, které nutí otevřít knihu a pokračovat ve čtení při každé volné chvilce, která se namane. Rád budu pokračovat se čtením dalších knih série Letopisů z hlubin věků.

  JanaT.

  04.08.2015

  Poutavé čtení, ze kterého si každý vezme to své: zajímavý a napínavý příběh, náročný čtenář navíc ono "literárno" plné symbolů a mythologie. Z textu je cítit autorčina znalost etologie, archeologie, zoologie, také legend primitivních národů. Kniha přitom není poučná ani popisná, velice dobře se čte.

  bionomi

  06.07.2015

  Kéž by existovalo více takto kvalitní četby pro děti a mládež! Děj je chytlavý, svět vykreslen uvěřitelně a všechny knihy série otvírají obzory a jsou velmi poučné.

  trudoš

  18.04.2015

  Baladický severský příběh o síle přátelství, moci démonů i nečekané zradě se vrací do hlubin věků, kdy svět obývaly klany pravěkých lovců a sběračů, kteří den co den zápasili o přežití. Na stránkách knihy sledujeme osudy mladého chlapce, který se díky vodopádu nečekaných událostí pomalu ale jistě mění v sebejistého muže, jež nevědomky přijímá na svá bedra starodávné proroctví.
  Bratr vlk má tak všechny předpoklady pohltit svou fantazií většinu dětí i mnohé dospělé. Michelle Paverová sice nevystavěla nijak zvlášť originální zápletku, všechno v ní však drží pohromadě a občas dokonce překvapí i nějakým tím nečekaným zvratem. Skvěle zvládnuté pravěké prostředí pak vynahrazuje veškeré dějové nedostatky. Dobrý vypravěč prostě dokáže strhnout i notoricky známou pohádkou, když ji umí správně podat. A to autorka rozhodně umí.

  anette6248

  02.02.2015

  Skvělá kniha, dávno jsem četla, bohatý děj, kniha je dost dobře propracovaná a dobře poukazuje na kulturu tehdejší doby.. Je úžasné, jak má pro vše svůj "primitivní" název. Systém klanů se mi také moc líbí, poukazuje na tehdejší "politiku" a celkově o jejich víře a představách. Postava Vlčka a Toraka mě velmi zaujala, jejich pouto je nesmírně krásné, ale takto to autorka nejspíše plánovala. Jedna z nejlepších knih, co jsem četla. Příběh totálně miluji. Knihu vřele doporučuji dětem, i náctiletým čtenářům, ale myslím, že příběh vtáhne i dospělého.
  Knihu sháním, kdyby někdo o něčem věděl, zanechte prosím zprávu, hledám ji už nějaký ten pátek. Děkuji 🙂

  matej6254

  04.11.2014

  Kto neprečítal neuverí. Najlepšia knižná sága (nielen) pre čitateľov do 18 rokov. Príbeh neustále graduje, postavy sú briliantne napísané, pričom vôbec neruší ich nízky vek. Skvelé opisy, všetko ej to založené na vzťahu človeka s človekom a človeka s prírodou. Celá séria je krásna a dokonalá… 100%

  tomikulka

  17.03.2014

  Nevíte kde a jestli by tato kniha byla ještě k dostání ? 🙂

  kocour_mikeš

  02.01.2014

  Jednoduchý a přímočarý čtivý příběh, vhodný zejména pro náctileté. Jsem zvědavý na pokračování. Dávám 70%.

  Ondro85

  16.12.2011

  Veľmy dobrá kniha odporučujem.