Bílá daněla Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Bílá daněla

Po čtenářském úspěchu knihy povídek Velikonoční jelen z roku 2011 přichází autor v knize Bílá daněla opět s podobnými příběhy zvířat a lidí, které potkal během svého života profesionálního lesníka a myslivce. Úsporným a čtivým jazykem próz, s humorem a ironií nás přivádí za zvířaty do prostředí lesoven a hájoven, do světa lovců, kteří více meditují, než střílejí, až k tragikomickému příběhu mladého lesníka, kterému kůrovec sežral les i iluze. Pestrostí námětů, osobitým kultivovaným stylem se tak autor řadí mezi literárně jedinečné tvůrce tohoto žánru.Kniha v českém jazyce!


Stažení Bílá daněla zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Bílá daněla (0.00 EUR)


Stažení Bílá daněla zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Povídky, Literatura česká
  Vydáno: , Akcent
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  učtese

  18.03.2013

  Čekal jsem povídky tak trochu ve stylu Oty Pavla, ale většina těch povídek je spíš takový strohý popis nějaké události, která by podle mě nestála ani za zmínku. ( Koupě krávy, pastva, prodej ) Měl jsem pocit, že zvířata a les tu fungují jen jako zdroje, jako pracovní nástroje. Neskutečně mě iritovalo používání nářečního "tady " místo "sem"(Polož to tady. Přišel tady.) Jestliže je celá kniha psaná spisovnou češtinou, pak tohle beru jako obludnost.