Bezpečnost a riziko na skále a ledu I. díl Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Bezpečnost a riziko na skále a ledu I. díl

První svazek od Pita Schuberta, který se více než čtvrt století zabývá touto problematikou, předává ve srozumitelné formě zkušenosti při zlézání hor, skal a ledu. Věnuje se především horské turistice a přechodu zajištěných cest, současně zveřejňuje i nové výsledky výzkumů bezpečnosti při pohybu v horách, které nebyly ještě publikovány. Publikace obsahuje přes 600 převážně barevných fotografií a nákresů. Autor ing. Pit Schubert byl jako delegát DAV více než 30 let členem Bezpečnostní komise UIAA, která je zodpovědná za celosvětově platné normy pro horolezeckou výzbroj. Posledních 8 let byl jejím prezidentem.Kniha v českém jazyce!


Stažení Bezpečnost a riziko na skále a ledu I. díl zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Bezpečnost a riziko na skále a ledu I. díl (0.00 EUR)


Stažení Bezpečnost a riziko na skále a ledu I. díl zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Bezpečnost a riziko na skále a ledu

  Žánr:
  Literatura naučná, Sport
  Vydáno: , Freytag & Berndt
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Arocrynn

  30.05.2015

  Zajímavá a poučná kniha nejen pro horolezce. Pro někoho může být název zavádějící, ale pokud patříte mezi ty, kteří alespoň občas vyrazí do hor, na menší tůru, nebo jen "procházku", nebo zdoláváte "zajištěné cesty", příp. "jen" lezete na skále za obcí – přečtěte si tuto knihu. Minimálně se dovíte, proč je dobré nosit helmu na hlavě, již při přístupu ke skále – to kdyby náhodou spadla z nebe kost…
  Kniha na první pohled tak nevypadá, ale Schubert zajímavým a poutavým stylem popisuje různá rizika a nebezpeční, která vás mohou na skále i v horách potkat – a základem jsou případy, příběhy a nehody, které se skutečně staly! A ano, ty fotografie…