Benediktinské opatství ve Vilémově: Dějiny zapomenutého kláštera na česko-moravském pomezí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Benediktinské opatství ve Vilémově: Dějiny zapomenutého kláštera na česko-moravském pomezí

Kniha mapuje dějiny málo známého benediktinského opatství ve Vilémově na Havlíčkobrodsku. Cílem autorů bylo představit dějiny kláštera v co největší komplexnosti v dlouhém časovém období od jeho založení ve 12. století až po zánik před polovinou století 16. Jedná se o moderně koncipovanou monografii, která sleduje aktuální poznatky a trendy soudobé medievistiky. Dějiny kláštera jsou zasazeny do širších historických souvislostí, stranou zájmu nezůstaly ani otázky jeho tajemných zakladatelů, hospodářské základny, klášterní klientely či patronátních kostelů. Pozornosti neunikly ani hmotné památky, zejména pak výsledky zatím nepublikovaného stavebně historického průzkumu zaniklého kláštera.Kniha v českém jazyce!


Stažení Benediktinské opatství ve Vilémově: Dějiny zapomenutého kláštera na česko-moravském pomezí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Benediktinské opatství ve Vilémově: Dějiny zapomenutého kláštera na česko-moravském pomezí (0.00 EUR)


Stažení Benediktinské opatství ve Vilémově: Dějiny zapomenutého kláštera na česko-moravském pomezí zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , Veduta (České Budějovice)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)