Banánové dítě – Vietnamka v české džungli Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Banánové dítě – Vietnamka v české džungli

Jsem banánové dítě – zvenku žlutá, uvnitř spíše bílá. Na svůj žluto-bílý svět se snažím dívat s nadhledem a psát o něm lehkým perem. Politicky nekorektní (sebe)ironie, švejkovský humor, nadsázka, prořízlá huba, která by ve Vietnamu byla okamžitě zalepena izolepou – to vše tvoří moji osobnost a knihu. Ta obsahuje dvacet příběhů z mého života. Píšu o svých rodičích, o tom, jak mě vychovali. Píšu o tom, jak jsem se s tím, jak mě vychovali, prodírala životem v české společnosti. Píšu také o tom, jak jsem si v životě nevěděla rady a chtěla to vyřešit útěkem do Francie. Píšu o hledání muže, o vyhazovu z práce, o depresích a mániích, o Vietnamu, o babičce, zkrátka o všem, co se mi z dnešního pohledu zdá pro můj život důležité. K některým zásadním událostem přidal svůj pohled na věc můj český muž. O autorce: Papírově jsem čistokrevná Vietnamka, ale míchá se ve mně jak asijská, tak evropská kultura. Jsem totiž Vietnamka made in Czechoslovakia. Byla jsem počata v Litvínově, narodila jsem se v Hanoji a v osmi letech jsem se s rodiči odstěhovala do východních Čech. Bydlím s českým manželem v Lysé a od narození mám na hlavě dvě lysinky. Miluji švejkovský humor, nadsázku a politicky nekorektní sarkasmus skoro stejně jako stračenky z Českého ráje a cukrovou třtinu z hanojského trhu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Banánové dítě – Vietnamka v české džungli zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Banánové dítě – Vietnamka v české džungli (0.00 EUR)


Stažení Banánové dítě – Vietnamka v české džungli zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura česká, Biografie a memoáry
  Vydáno: , BizBooks
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Iki1

  14. března

  Milý pohled na soužití odlišných kultur a příjemné povídkové čtení mladé autorky. Je to kniha aktuální, protože je v naší zemi početná komunita Vietnamců, a kulturní rozdíly jsou hlavně v první generaci obrovské. Na druhou stranu se mi otevřel obzor k pochopení mentality zdejších Vietnamců. A taky jsem si říkal, že s tou halasně mediálně propíranou česká nesnášenlivostí to nebude až tak zlé.

  MagdaFish

  23. ledna

  Zajímavý pohled české Vietnamky na lidi, vesmír, život a vůbec. Lehké, nenáročné, čtivé, ideální na cestu vlakem. 🙂