Bajky z divokých vajec Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Bajky z divokých vajec

Tento soubor příběhů Terryho Jonese následuje po oblíbených Pohádkách k neuvěření a autor v nich vychází z principu humorných bajek ze zvířecí říše, které jsou směšnější a méně mravoličné než klasické bajky a jejich hrdinové se dostávají do potrhlých situací. Blecha vede věhlasný britský supermarket, liška zase slepičí artisty. Mýval nostalgicky vzpomíná na válečné boje u RAF a krokodýl chodí s bolavým chrupem k dentistovi na Harrow Street… Kouzelný bestiář pro děti i dospělé.Kniha v českém jazyce!


Stažení Bajky z divokých vajec zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Bajky z divokých vajec (0.00 EUR)


Stažení Bajky z divokých vajec zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Animal Tales (2011)

  Žánr:
  Pohádky
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  laepus

  27.12.2017

  O dost lepší než první soubor pohádek. Minimálně v tom, že tady jsou asi jen dvě opravdu špatné, minule jich byla asi třetina, u kterých jsem si klepal na hlavu, jestli tohle opravdu máme číst dítěti. Tady to má velmi často i klasický přesah bajky, ze které by si měl čtenář odnést i nějaké poučení, ne jen to, že se zvířátka mezi sebou baví jako lidi. Navíc se tady dají nalézt i povedné vtipy, které nijak neruší, ale dospělého čtenáře určitě potěší. Je vidět zlepšení, jsem zvědav, jestli Terry napíše ještě jednu knížku, protože jestli ano, tak ta už bude naprosto perfektní.