Apači Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Apači

Bugr Frontieri byl dva roky v penzi, než se mu podařilo setřást duchy, kteří mu pustošili vlastní duši. Většině penzionovaných policistů nikdy nezazvonil telefon, který by je probudil.
Ale Bugr Frontieri nebyl prostě jen tak nějaký policista. Byl jedním z nejlepších detektivů, jaké kdy New York měl. Za osmnáct let služby si nadělal řadu nepřátel. Mnozí z nich seděli ve vězení. Mnozí byli po smrti. Mnozí chodili městem. Bugr o nich věděl, a co víc, věděl, kde právě jsou.
Ale během oněch osmnácti let si Bugr Frontieri nadělal také řadu přátel. Bezmocné oběti těch, které odvlékl v želízkách, anonymní obličeje lidí z okolí. Staří i mladí, všichni si pamatovali na policajta jménem Bugr Frontieri.
Bugrův život změnil telefonát jednoho z pamětníků. Telefonát od muže, se kterým už léta nemluvil. O devčátku, které nikdy neviděl. Ačkoliv to ještě nevědel, ve chvíli, kdy si vzal od Nunzia sluchátko, bylo o jeho živote rohodnuto…Kniha v českém jazyce!


Stažení Apači zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Apači (0.00 EUR)


Stažení Apači zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Apaches (1997)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Beta-Dobrovský, Ševčík
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Hana H.

  03.10.2015

  Kniha jinak dobrá, ale…jednu hvězdičku dolů za překlad (a asi i korekturu textu). Neopravené překlepy – pryrotechnická jednotka, eklektrické…, občas podivný slovosled, jednou dokonce neshoda podmětu s přísudkem a pár dalších podivností, pocházejících zřejmě z nějakého nářečí nebo možná jen prosté neznalosti češtiny.

  IamTaiPan

  13.03.2012

  Po Gangsterovi lehké zklamání..

  gfdsa123

  18.10.2011

  Knížka a děj mě potěšil. Je poutavě psaná a nenudí, ale od autora "Spáčů" jsem nic jiného nečekala.