Antikoncepcia Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Antikoncepcia

Jednou z požiadaviek moderného človeka je slobodne rozhodovať o rodičovstve a o počte detí. Podmienkou pre plánované rodičovstvo, ktoré je do istej miery východiskom z populačnej explózie, akej sme svedkami, je možnosť dočasne obmedziť plodnosť. Úlohou tejto knižky je informovať širokú verejnosť o podstate antikoncepcie a o jej význame pre populačný vývoj u nás, aj v celom svete. Opisujú sa v nej všetky doteraz používané metódy antikoncepcie a hlavne obidva nové antikoncepčné prostriedky – hormonálne tabletky a vnútromaternicové telieska. Jednotlivé metódy sú zoradené podľa spoľahlivosti, rozoberajú sa ich výhody i nevýhody a vysvetľuje sa aj úloha muža i ženy pri úsilí o ochranu pred počatím.Kniha v českém jazyce!


Stažení Antikoncepcia zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Antikoncepcia (0.00 EUR)


Stažení Antikoncepcia zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Antikoncepce (1968)

  Žánr:
  Zdraví
  Vydáno: , Osveta (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  whack

  01.11.2017

  Názvy kapitol hovoria samé za seba: "Celosvetový vývoj populácie – populačná explózia" a "Prerušenie tehotnosti ako metóda kontroly pôrodnosti", za zmienku stojí aj kapitola "História antikoncepcie". V knihe sa popisuje najmenej 12 spôsobov antikoncepcie, z toho iba jedna hormonálna; tá je najnezdravšia a neekologická, ale účinná a etickejšia ako interrupcia (autori informujú aj o interrupcii a sterilizácii, tieto možnosti ale nijako nepropagujú). Kniha je to stará, možnosti plánovania rodičovstva už sú na vyššej úrovni.