Amnézie Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Amnézie

Jedné studené londýnské noci je z Temže vytažen detektiv oddělení vražd Vincent Ruiz. V noze má kulku a v paměti mu zeje obří propast. Nevzpomíná si ani na střelbu, ani na to, jak se ocitl v řece. Jediným vodítkem je fotografie nalezená v jeho kapse. Je na ní Mickey Carlyleová, sedmiletá dívka, pohřešovaná už celé tři roky… Co když to ale policie celé špatně pochopila? Ruizovou jedinou nadějí, jak celou záhadu vyřešit, je vydat se po svých vlastních stopách a rozpomenout
se, co se tu noc vlastně stalo. Pomoci mu může jediný muž – psycholog Joe O’Loughlin. U románu Amnézie nestačíte otáčet stránky. A zvraty v ději jsou smrtonosné.Kniha v českém jazyce!


Stažení Amnézie zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Amnézie (0.00 EUR)


Stažení Amnézie zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Joseph O’Loughlin (2.)

  Originální název:

  The Drowning Man (Lost) (2005)

  Žánr:
  Literatura světová, Thrillery
  Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (24)

  Přidat komentář

  Allena24

  09. února

  Pro mě velice příjemné čtení. Těším se na další knihy tohoto autora.

  soukroma

  21.12.2017

  Nezaujalo, téma ani postavy mě nebavily, pokud se mi přímo neprotivily, včetně Ruize (Joseph O’Loughlin tam sice také je, ale tak nějak v pozadí – nesrovnatelné s V podezření a Střepy).

  iška

  01.12.2017

  Četla jsem s chutí a docela se bavila.

  moni-zbuzi

  22.11.2017

  Pro mě opět krásně napsaná kniha

  Blondebookdevil

  11.10.2017

  Ne až tak napínavé, jak hlásají na obálce knihy, nicméně poutavé a zamotané. Inspektorovo postupné rozvzpomínání a skládání dílků záhady. Konec podivný, předvídatelný, ale i tak 4*.

  intelektuálka

  08.10.2017

  Líbilo se mi. Amnézie mě zajímá a věděla jsem, že si detektiv postupně vybaví, co se stalo. Zápletek je tu hodně, ale závěr je pozitivní a to mě potěšilo.
  Tento autor má více knih, co stojí za povšimnutí.

  ArwenAragorn

  27.09.2017

  Amnézie není vůbec nudná, jak někdo píše. Je strhující, napínavá, se spoustou zvratů a až do poslední stránky nevíte, co se s Mickey vlastně stalo. Je taky vzrušující sledovat, jak se Vincentovi postupně vrací paměť.
  Je to velice čtivý thriller, který sice na "Řekni lituji" nedosáhl, ale pět * si určitě zaslouží.

  Márinka

  10.03.2017

  Skvělý námět, ale příliš rozvleklé.

  Ovecka_Saki

  14.02.2017

  Po přečtení Řekni lituji a Podezřelý, je tenhle díl zatím nejslabší.

  SimonaP

  14.02.2017

  Děj se hrozně táhnul, bavilo mě asi posledních třicet stran, jinak celkem nuda.

  Agatha84

  09.02.2017

  Trošku překombinované, někdy zdlouhavé, ale moc fajn počtení.

  konicekbily

  24.01.2017

  Skvěle vymyšlená zápletka je částečně znehodnocena komplikovaným dějem. Doufám, že si přečtu od autora něco dalšího, jako "Řekni lituji"!

  Rade

  08.12.2016

  Čím to je, že v poslední době jsou v módě tak moc zašmodrchané až překombinované detektivky? Tady už se mi pointa zdála až moc vykonstruovaná, přitom autor umí navodit napětí dost povedeně.
  Z autorových tří doposud vydaných detektivek jsem četla tuhle jako poslední, „Řekni lituji“ byla pro mě nejlepší. Tady bych za vlastní detektivní příběh dala asi jen tři hvězdy, ale velké plus je, ač nemám jinak moc ráda v detektivkách zápletky v soukromém životě vyšetřovatelů, sám hlavní hrdina – detektiv Vincent Ruiz, tak trochu životní vyděděnec (v první dílu série vlastně ne moc sympatická postava) se svým pomalu se vynořujícím životním traumatem.

  bosorka

  22.11.2016

  Jak se mi líbilo Řekni lituji a chválila jsem ho jako velice dobře vystavěný thriller, tak Amnézie byla zklamání. Ubíhalo to pomaleji než voda v Temži a jednání všech zúčastněných bylo takové nějaké neživé. Navíc Joe tu má takový dost divný prostor, kdy se zjevuje a mizí jak pára nad hrncem, když se nadzvedne poklice. Do něčeho šťourne, něco okomentuje a je pryč. Vlastně by tam ani být nemusel. A nakonec i celá zápletka s rozuzlením byla tak zvláštně upletená, až vlastně zklamala.

  MP17

  16.11.2016

  Nebylo to úplně špatné, ale rozjíždělo se to jako Ikarus. Kdo si tyto autobusy nepamatuje, šlo o starou "harmoniku", která prakticky nikdy nejela plynule, ale pořád se muselo řadit a cestující měl dojem, že už ten autobus mele z posledního, hlavně když přišel kopec…
  Za celou dobu se člověk vůbec nedostal nějak víc dovnitř celého děje, o postavách toho moc nevěděl a na závěr už jich tam bylo tolik, že by možná bylo lepší si je psát stranou a uvádět k nim popisky, aby se do toho jeden nezamotal.
  Klišovité označení "poctivě odvedená práce" zde bude sedět asi nejlépe.
  Jestli "Amnézii" někdo zfilmuje, mohlo by to mít předpoklady k tomu, aby to bylo lepší než předloha. Dokážu si to představit.

  katule1992

  18.08.2016

  Stejně jako u první knihy u mě převažuje hlavně nadšení. I když nebudu lhát, ze začátku jsem se obávala, že mě kniha nebude bavit.
  Amnézie je u nás v ČR dílem druhým kdežto Řekni lituji je už rovnou dílem šestým. Díly mezi nimi u nás bohužel nejsou. Trochu nepochopitelné že?
  V mém případě jsem mohla porovnávat jednotlivé epizody, které zapříčiňují chování hlavních hrdinů v dalších dílech. Vincent Ruiz se pro mě okamžitě stal hrdinou, který pro záchranu zmizelého děvčete ohrožuje své vlastní zdraví. Jen díky svému až životu ohrožujícímu chování se dokáže dostat až k ruské mafii, která ho nenechá jen tak odejít.
  Naopak Joseph O’Loughlin se ukáže jako milující manžel a otec svých dvou dětí. Chvíli jsem doufala, že právě v tomto dílu nám autor ukáže únos jeho vlastní dcery, který zapříčinil jeho rozvod. Ale nestalo se tak. Myslím, že je to popsáno v těch u nás nevydaných dílech. Tak nebo tak už tady má jeho manželka svatou trpělivost s jeho prací a odhodláním.
  Kniha tedy byla opět velkým přínosem kvalitní četby. Robotham píše knihy, které přestože přesahují hranici 400 stránek, nenudíte se ani trochu. Čtete a čtete a čtete až zjišťujete, že jste vlastně skoro u konce.
  Velké plus této knize dávám za vyřešení celého případu zmizelé Mickey. Stejně jako u Řekni lituji se Vám ukáže scénář, který je depresivní jako blázen a najednou zjišťujete, že je ještě horší a ve finále je rozuzlení úplně jinak.
  bilbovy-knihy.blogspot.cz

  knihomolka525

  07.07.2016

  táhlo se to táááááááhlo -děj začal být záživný zhruba v poslední třetině.Přišlo mi že se autor do toho zaplétání až sám zapletl

  Janamarie

  04.07.2016

  Skvělá, skvělá, napínavá!

  Hella

  28.06.2016

  Výtečné! Stejně jako oba předchozí tituly autora. Doporučuji coby opravdu originální a čtivý příběh. A moc mě těšilo, že se v i v Ruizově případě vyskytoval psycholog Joe, jinými slovy sympatická hlavní postava z obou předchozích knih.

  Šárka5875

  19.06.2016

  Kniha se mi četla dobře, je hodně psychologická, což mám ráda. Autor umí dokonale propracovat postavy. Inspektora Ruize poznáváme dokonale jak z pohledu profesního, tak soukromého. Procházíme jeho myšlenkovými pochody, autor nás zavádí do vzpomínek, také do jeho vzdálené minulosti. V tom jsem se malinko občas ztrácela, kde končí současnost a začínají vzpomínky na minulost. Ale zase jsem se rychle zorientovala, takže nijak velký problém mi to nepůsobilo. Celkově hodnotím knihu určitě pozitivně, přestože děj byl z počátku na mě dost rozvláčný. Ovšem poslední třetina knihy mi svižnost příběhu maximálně vynahradila a za mne rozhodně ANO.
  Recenze v záložkách – Můj knižní ráj

  Šánka

  04.06.2016

  Autorovi se to opět povedlo. Stejně, jako první díl série, je Amnézie napínavý, akční thriller s hlavním hrdinou, který má několik životů :). Pátrání po ztaceném děvčátku vám rozproudí adrenalin a nedá spát.
  Škoda jen, že u nás zatím nevyšla celá série – další pokračování je až ,,Řekni lituji”.

  Channach

  21.05.2016

  Naprosto fantastická knížka. Malebná i šokující, napínavá a překvapivá. Více v mojí recenzi v záložkách.

  DariDerek

  19.05.2016

  Strhující a dechberoucí… U tohoto autora už jsem se přesvědčila, že umí napsat dobrou knihu, u které se nudit rozhodně nebudu a budu nad ní i přemýšlet, když ji zrovna nečtu. A teď jsem si mou domněnku jen potvrdila. Výborné. A pokud budete chtít, recenze v záložkách. 🙂

  Melein

  12.05.2016

  Kniha se mi zdá trošku slabší v porovnání s ,,Řekni lituji". Ale i tak patří mezi to nejlepší co jsem v poslední době četla. Napětí až do konce a překvapivý závěr.