Alžbeta – Zvláštna žena Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Alžbeta - Zvláštna žena

Životná púť rakúskej cisárovnej Alžbety, ktorú všetci poznajú ako Sisi, sa začala ako nádherná rozprávka a skončila sa ako temná tragédia. Z mladej bezstarostnej bavorskej princeznej sa po boku bratanca Františka Jozefa stala cisárovná veľkej rakúsko-uhorskej ríše, ktorá sa práve v tom období ocitla na prahu zániku.

Zasnívané dievča s romantickou dušou sa stalo štvornásobnou matkou, ktorá sa musela zmieriť so samovraždou jediného syna Rudolfa a ktorá sa napokon pred tvrdou realitou života uzavrela do svojho vlastného sveta. Pestovala si telo a starala sa o svoju legendárnu krásu, holdovala jazdeniu na koni či hekticky cestovala až do tragickej smrti roku 1898 na brehu Ženevského jazera. Aura záhadnosti, tajuplnosti a extravagantnosti, ktorá túto "zvláštnu ženu" obklopovala, dodnes nestratila na príťažlivosti.

E. C. C. Corti napísal túto knihu podľa cisárovninej písomnej pozostalosti, denníkov jej dcéry Valérie, ako i podľa iných neuverejnených denníkov a dokumentov. Corti v nej podáva pravdivý, srdcia čitateľov zasahujúci Alžbetin obraz. S citom i napätím rozpráva o fascinujúcom osude očarujúcej ženy, ktorá sa už za svojho života stala legendou.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Alžbeta – Zvláštna žena zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Alžbeta – Zvláštna žena (0.00 EUR)


Stažení Alžbeta – Zvláštna žena zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Elisabeth, die seltsame Frau

  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Ikar (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  DanteAlighieri

  18.12.2017

  Zatím nejlepší kniha o Sisi, jakou jsem četla. V životopisech mám ráda hlavně informace z běžného života a tahle kniha můj požadavek splňuje. Příliš neunavuje popisem okolností tehdejší doby (jen tak akorát, aby byl člověk v obraze) a přináší skutečně zajímavé detaily o Sisi.

  Leonor

  04.06.2017

  Jedno z nejlepších děl o životě rakouské císařovny Alžběty.

  martas006

  06.01.2017

  Velmi dobře napsaná knížka o Sisi, ve které je spousta informací. Zajímám se o Sisi, měla opravdu zajímavý život a tady jsem se dozvěděla tolik věcí, o kterých jsem nevěděla.

  KITT

  02.02.2015

  Velmi povedená kniha, dobře se četla a myslím, že podává celkem věrný obraz císařovnina života. Ale trošku mi zde vadí některé pasáže, jsou zbytečně dlouhé a trochu nudí. Ale plný počet hvězdiček si zaslouží!

  bai.Cerna

  13.08.2011

  Dle mého názoru velmi zdařile a čtivě podaný životopis Sissi.