Albert jede domů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Albert jede domů

Román Albert jede domů, inspirovaný životy autorových rodičů, vypráví laskavý, zábavný a dojemný příběh mladého manželského páru, jenž v doprovodu poněkud zarážejícího domácího mazlíčka – aligátora jménem Albert – vyrazí na zdánlivě pošetilou cestu napříč Amerikou třicátých let. Tato cesta se stává barvitou alegorií životní poutě a zároveň s notnou dávkou fantazie vypovídá o onom podivném a zázračném citu zvaném láska. Milostný příběh, který autor nabízí svým čtenářům, je přitom poněkud komplikovanějšího rázu. Oč v něm jde? Když Homer požádá Elsie zčistajasna o ruku, jeho někdejší spolužačka ze střední školy ho rázně odmítne a vydá se do floridského Orlanda, kde se bláznivě zamiluje do tanečníka a herce Buddyho Ebsena. Ten však zakrátko odjede za kariérou do New Yorku; Elsie se tak sklopenou hlavou nakonec vrací do uhelného kraje a provdá se za Homera. Poklidný manželský život v hornickém městečku v Západní Virginii ji však příliš neuspokojuje, a aby toho nebylo málo, bezstarostné dny na Floridě jí každý den připomíná neobvyklý svatební dar od Buddyho: aligátor Albert, kterého Hickhamovi museli ubytovat v jediné koupelně svého dělnického domku. Po čase dochází Homerovi trpělivost a postaví svou ženu před nelehké rozhodnutí – buď půjde z domu on, nebo aligátor. Po zvážení všech možností Elsie usoudí, že mají jen jednu možnost: odvézt Alberta zpátky domů do Orlanda…Kniha v českém jazyce!


Stažení Albert jede domů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Albert jede domů (0.00 EUR)


Stažení Albert jede domů zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Carrying Albert Home (2015)

  Žánr:
  Literatura světová, Humor
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Pett

  16.11.2017

  Tenhle roadtrip mi trochu zadřel motor… cca v polovině jsem sjela z cesty, poté zavařila a dál už to nejelo 😉 na můj vkus to až moc zavánělo Gumpovinou… chvíli jsme tu a pak zas onde… hlavní hrdina beznadějně zamilovaný natvrdlík… nevím… nebyl to zrovna můj šálek Jemči… ač natvrdlíka Gumpojc miluju!

  puml

  29.10.2017

  Je to lehce fantaskní vyprávění o rodičích spisovatele a jednom aligátorovi. Celkem humorné a příjemné počtení. Jen místy trochu zdlouhavé a tak nějak o ničem, i když vlastně o všem. Hlavně asi o té cestě, která může být i cestou k porozumění a pochopení toho druhého.

  Tydvik

  22.09.2017

  Čirá radost čtenářova. Humorná i vážná, fantastická a forrestgumpovsky poetická.
  A také tak trochu pravdivá :-).
  A o čem že to vlastně celé je? No přece o cestě…