Akt zrady Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Akt zrady

Když se kolona prezidentského kandidáta Joshe Alexandera stane terčem teroristického útoku, celou zemi zachvátí panika. Dva týdny po útoku se Alexander stává vítězem voleb, nicméně útočníci nejsou dopadeni. Na první pohled se jedná o čin Al Kajdy, a to i přes nesmírné úsilí, které Spojené státy a jejich spojenci vynaložili na zničení teroristických buněk operujících na jejich území.Kniha v českém jazyce!


Stažení Akt zrady zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Akt zrady (0.00 EUR)


Stažení Akt zrady zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Mitch Rapp (9.)

  Originální název:

  Act of Treason (2006)

  Žánr:
  Literatura světová, Thrillery
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  hankapimi

  02.05.2016

  Napínavé vyšetřování teroristického útoku, to by v tom byl čert, aby na to Mitch nepřišel !

  Mammoth

  10.02.2015

  Velice osvěžující změna v boji Mitche Rappa za lepší svět. Oproti minulým knihám s hordama postřílených radikálních islamistů se dostáváme na pole spíše vnitropolitické se vší špínou, která k tomu patří. A i zde Mitch obstojí – prostě je nejlepší. Ta jeho kladnost a zejména bezchybnost už zavání kýčem, ale mě to prostě baví.

  pjetka

  08.04.2014

  Do té doby, než se objevil božský Mitch, tak to u mě výrazně překonávalo předchozí díla. Nemám nic proti kladným hrdinům, ale když se v jedné osobě snoubí tolik dovedností, už to zavání cimrmanovskou parodií. Vše je umocněno zasazením do černobílého vidění světa, kde pravda je jen jediná – tu, kterou má Mitch…

  Jack Bauer

  02.10.2013

  Dosud nejslabší román ze série Mitch Rapp, který jsem četl, přesto je to stále stoprocentní četba hned od samého začátku až do poslední stránky. V předchozích dílech bylo více akce a napětí, tady se po prvotní krátké akci na Kypru celou dobu jedná kdo za vším stojí. Přesto se nudit nebudete.

  iqtiqe

  25.11.2012

  Předchozí dva díly byly tradičně dost povedené, ale začínaly lehce slkouzávat ke stereotypu. To jsem tady nepociťoval. Akt zrady přinesl něco nového.