Agatha Raisinová a zlý veterinář Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Agatha Raisinová a zlý veterinář

Agatha Raisinová nemůže přivyknout životu na venkově, kde jedinou vyhlídkou na vzrušující večery jsou schůze dámského spolku. Když neuspěje se sbližovacími manévry u souseda Jamese Laceyho – plukovníka na odpočinku – chopí se Agatha příležitosti a navštíví nového, pohledného a nezadaného veterináře. Ačkoli Agatinu mourovatému kocourovi vůbec nic neschází, Hodge musí v rámci milostného dobrodružství vytrpět drsné vyšetření. Jeho oběť je naneštěstí zbytečná, neboť zakrátko se najde zvěrolékař mrtvý.Kniha v českém jazyce!


Stažení Agatha Raisinová a zlý veterinář zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Agatha Raisinová a zlý veterinář (0.00 EUR)


Stažení Agatha Raisinová a zlý veterinář zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Agatha Raisinová (2.)

  Originální název:

  Agatha Raisin And the Vicious Vet (1993)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Motto
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (20)

  Přidat komentář

  TheGoldenHill

  19.10.2017

  Ani v této knize vás svérázná a energická Agatha nezklame. Její osobitý šarm vás totiž chtě nechtě dostane. Pod slupkou arogantní a paličaté dámy, se skrytá chytrá, láskyplná, ale trošičku zbrklá žena, která touží někam zapadnout a taky se usadit.
  Ovšem, její seznamovací taktika s muži – nemá chybu. Po přečtení pasáže, kdy Aggie musí nutně navštívit hospodskou toaletu a všechno se tak nějak zvrtne, jsem se smíchy málem počůrala-:).
  Aggie tentokrát nahání pohledného veterináře, který však nešťastnou náhodou umře. Aggie však nevěří, že jde o náhodu a pustí se spolu se svým sousedem do soukromého vyšetřování.

  Majdule

  20.05.2017

  Útlá detektivka slibovala uvolnění a potěšení a v principu nezklamala. Mě ale některé Agathini rysy a projevy natolik lezly na nervy, že jsem dokonce zvažovala ji odložit. Navíc nejsem (nikoliv bez výjimek) příznivcem intuitivních pátrání a řešení. Oceňuji buď práci intelektu nebo poctivé vyšetřování.
  Přesto nacházím řadu půvabů. Kniha je velmi čtivá a dobře odsýpá. Postavy jsou barvitě a trefně vylíčené, dokážu si je živě představit, a to ne každý autor umí.

  Stellia

  15.03.2017

  Druhá kniha s Agathou Raisinovou sa čítala ešte rýchlejšie, a lepšie, ako prvá. Prostorekosť Agathy ostáva na rovnakej úrovni a teda nie je o vtipné situácie núdza…S radosťou oznamujem, že sa odhodlane púšťam do tretej časti 🙂

  Selinute

  23.02.2017

  Ách, Agatho, s tebou se člověk opravdu nenudí…
  Další lehký humorný příběh z anglického venkova, který mě dokonale pobavil. Bylo to super a já už se těším na další ztřeštěné vyšetřování sympatické Agathy.

  Toffee

  11.01.2017

  Lepší než jednička, ta byla víc seznamovací. Tady už je Agatha zavedená "firma" a zábavnému amatérskému pátrání tak nestojí v cestě žádné nadbytečné vysvětlování.

  Tiffany

  09.10.2016

  Bezvadný, humorně laděný detektivní příběh z anglického venkova. Ideální na podzimní sychravý podvečer.

  alnahu

  26.09.2016

  Další oddychové čtení s Aghatou.V tomto příběhu pátrá po vraždě veterináře a staré dámy.

  Andy6

  15.08.2016

  Jo dobrá detektivka, mám ráda Agathu ze seriálu.

  Gity

  24.07.2016

  Tahle kniha s Agathou se mi líbila víc než kniha první, asi už jsem si na Agathu a její paličatou a umanutou povahu přivykla. Líbilo se mně to, že Agatha vyšetřuje zločin spolu se sousedem, plukovníkem Laceym – sympatický chlapík. Vykreslení vztahu mezi ním a Agathou je docela vtipné a jsem zvědavá, jak ty "tanečky" mezi nimi budou pokračovat v dalších dílech. Moje sympatie získala Agatha i svým vztahem ke kočkám – ejhle, ta samolibá a arogantní mrcha umí být i soucitná a láskyplná :-).

  Keddie

  08.06.2016

  Příjmené oddychové čtení.

  Damato

  25.05.2016

  Jedna z mála detektivek, u které jsem se smála a to i sama sobě. .Suprové a oddychové čtení, musela jsem se smát jejím reakcím při nadbíhání – ale která holka, dívka či už dospělá a odrostlá důchodkyně tohle nezažila a nestála hodinu před zrcadlem, aby vypadala ještě šíleněji než normálně. Máme to za sebou všichni ( já když jsem po oddychovém čase po rozvodu natrefila na svého současného teď už fakt životního partnera, tak jsme se zrovna doma VELICE NUTNĚ chystali malovat- partner je malíř – a tak jsem si dala ten den náležitě pozor na namalování svého obličeje a při odchodu z koupelny mi můj – tehdy 16-ti letý syn- řekl: " ty mamko a to budeme malovat byt? Já jen, že vypadáš jak indián na válečné stezce…" Chytrý chlapec. Udělala jsem ze sebe okamžitě Popelku a šup – starý obnošený džíny místo nových legín – koupených schválně na malování, starou flanelku pod zadek místo upnutého tílka s výstřihem- a nebyly vidět alespoň špeky, místo mejkapu nenápadnou řasenku a dost – no hotová dělnice z doby budování socialismu. Ale úspěch zaručen.) Tak a teď se jdu vrhnout na další Agathu .

  DajaF

  14.05.2016

  Příjemná oddychovka.

  woodward

  19.02.2016

  Po přečtení druhé knihy o Agátě Raisinové je mi to jasný; paní Beatonová vymyslela báječné detektivky s báječnou titulní postavou ale doopravdy vůbec nedomyslela to Agátino zázemí. Agatha je sympatická rozechvělá dušička, občas trochu zbrklá, sice chytrá a cílevědomá, ale určitě ne drsná, ostřílená podnikatelka-bojovnice, jak se nám tu předkládá; leda by se s odchodem z podnikání "převtělila" do úplně jiné osoby. Ale vzhledem k tomu, jak pěkně se autorce daří splétat její příběhy a malovat obrázky z života na vesnici, to není tak závažná chyba. Je to milé, zábavné, místy napínavé, místy sranda. Pět hvězd.

  Ulala

  30.01.2016

  Odpovídá mému očekávání. Lehká, odpočinková kniha, v níž se prolínají osudy obyvatel anglického venkova. Vřele doporučuji všem, kdo si chtějí odpočinout od každodenního stresu.

  Pavlusa007

  28.09.2015

  Skvělé na odpočinutí a jedna z mála detektivek, kterou si přečte i moje mamka :).

  Elbereth13

  04.02.2015

  Na to že detektivky nečtu, tak to byla pohodová odpočinkovka 🙂

  tanika

  30.12.2014

  Dle mého názoru lepší než první díl, četla se dobře, děj měl spád, oddychové čtení

  Evik30

  14.08.2014

  I když mi občas přesně takové detektivky lezou na nervy, tahle byla docela dobrá. Taková oddychovka. Čte se rychle srozumitelně. Je zábavná. Trochu je to u Agathy "hon na chlapy" okořeněný pátráním po vrahovi veterináře a staré dámy.
  Doporučuju jako lehčí čtení třeba na dovolené.

  Kaihomielisyys

  10.03.2013

  A mně osobně se tahle knížka četla lépe než ta předchozí. Je to taková příjemná oddychovka..ale rozhodně ne bezduchá slátanina, jelikož je to pořád detektivka!..

  Verrrunka

  14.12.2012

  Bohužel slabší než díl první. Jak mi v prvním díle přišla potřeštěná Agatha zábavná, tady už to zašlo za únosnou mez. Trochu překombinované. A jak pořád Agatha naháněla chlapy, to už bylo taky trochu přes čáru.