Afrikou od severu k jihu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Afrikou od severu k jihu

Expedice Vector IV-TransAfrikeena během 64 dní projela ve dvou automobilech africký kontinent od severu k jihu. Cesta, která měřila 23 500 km, vedla třemi kontinenty a expedice navštívila dohromady 16 států. Členové výpravy se pohybovali v sedmi horských masivech, sjížděli čtyři řeky na raftech a nafukovacích kanoích, v sedlech koní projeli část horského království Lesotho. Nedílnou součástí expedice byly národní parky s divokými zvířaty, zvané safari. Tím, že výprava dosáhla Střelkového mysu, dojela tak daleko na jih, jak se vůbec z Prahy autem dojet dá, a zažila spoustu dobrodružných i zábavných příhod.Které autor doplnil barevnými fotografiemi.Kniha v českém jazyce!


Stažení Afrikou od severu k jihu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Afrikou od severu k jihu (0.00 EUR)


Stažení Afrikou od severu k jihu zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura faktu, Cestopisy a místopisy
  Vydáno: , Brána
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Endy17

  14.10.2016

  Osobní neshody daleko přesahující rámec expedice vrhají temný stín na celý cestopis. Technický stav vozidel vzbuzuje v čtenáři falešnou naději, že cestovat se dá i s naprosto nepřipraveným strojem, k tomu pár úplně zbytečných vulgarismů – ale to všechno popsáno skvělým stylem autora, který svoje zážitky umí skvěle naservírovat.

  Slávka 1970

  18.03.2015

  Šťovíčkovo cestopisy mi prostě "sedí". Čerpám z nich energii, inspiraci, poučení a občas mi vykouzlí i úsměv na rtu :-). Doufám, že cestuje a píše dál, protože za nedlouho budu mít už všechny přečtené.
  Největší poučení z tohoto dílu: Není důležité kam jedete, ale s kým jedete!