33 mužů, 69 dní, 688 metrů pod zemí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

33 mužů, 69 dní, 688 metrů pod zemí

Příběh pozoruhodného lidského vítězství – přežití 33 mužů zasypaných na 14 týdnů v dole. Muži uvěznění 700 m pod povrchem se spojili dohromady a vytvořili ojedinělé společenství. V souboru charakterů dokonalejším než v jakékoli fikci použili muži svých přirozených talentů, aby přežili proti všem předpokladům. Kniha v podobě jakési kroniky zaznamenává osud, který vedl tyto jedince k vytvoření nejizolovanější společné existence, jakou lidstvo pamatuje – 14 týdnů pod zemí v blátivém, vlhkém prostředí, kde teplota nikdy neklesá pod 30 stupňů. V napínavých a bolestivých detailech zkoumá kniha osudnou hru, která vedla těchto 33 mužů k práci v měďném dole, kde se pravidelně stávala důlní neštěstí s oběťmi na životech. Byla napsána ve spolupráci s týmem záchranářů i rodinami horníků. Střídá detailní pohledy na jejich předchozí život a dialogy s pozoruhodným dramatem uvězněných horníků. Je to časová a zároveň i nadčasová výpověď o lidské vytrvalosti, tvrdošíjnosti a přežití.Kniha v českém jazyce!


Stažení 33 mužů, 69 dní, 688 metrů pod zemí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


33 mužů, 69 dní, 688 metrů pod zemí (0.00 EUR)


Stažení 33 mužů, 69 dní, 688 metrů pod zemí zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura světová, Literatura faktu
  Vydáno: , Práh
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  milamarus

  07.11.2016

  Bála jsem se velikého množství jmen, ale bylo to zbytečné. Síla příběhu je v něčem jiném. I bez jmen se totiž žádný z těch 33 mužů neztratí. Jsou jeden tým – jak je řečeno v jedné z kapitol – a já byla pohlcena tím, co říkají a dělají, že dokáží táhnout za jeden provaz, sjednotit se. A ti 700 metrů kamení nad nimi? Ti jakbysmet.

  Pan Jonathan Franklin sám do děje nevstupuje, nezviditelňuje se, není necitlivý, přesto je jeho stopa patrná na každé stránce. Neúnavně totiž objevuje, zkoumá a zaznamenává vše, co se děje. Ze dvou stran. Den po dni. A konfrontuje čtenáře s mnoha pocity. Kromě izolovanosti, strachu, bezmoci a nedůvěry, na něj dokáže přenést též velikou odvahu a sílu bojovat. O život, o lepší vyhlídky, o naději.

  Proto dávám bez rozmyšlení maximální počet hvězd a myslím, že ojedinělou možnost “být při tom“ využil né na sto, ale 200 %!